Přejít na obsah

Osobní fotečky lidiček na tomto foru


Doporučené příspěvky

guzmic: Myslíš si to dobře, moje oblíbené Božkovské zelené... Občas, když mám chuť, si to tak dávám a hruškový (jen a pouze) Cappy k tomu je mňamka! :P Avšak s rozumem, jedna-dvě dvojky stačí, jednou jsem měl tři a už to nějak nebylo ono...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

No bylo to hodně bizarní odpoledne. Máme teplýho kámoše v anglii, tak jsme se domluvili, že mu ke čtyřicátinám nafotíme kalendář a po novým roce to tam poletíme oslavit a předat.

Tak jsme si přivezli propriety, sešli se, a fotograf se na nás vyprd, tak jsme to vzali aspoň na mobily. Fotili jsme vedle nádraží a přišla se na nás podívat paní průvodčí. Chcala smíchy stejně jako my všichni.

A ještě nás pak vyfotila

post-8501-0-43882800-1539447382_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bylo to hodně bizarní odpoledne. Máme teplýho kámoše v anglii, tak jsme se domluvili, že mu ke čtyřicátinám nafotíme kalendář a po novým roce to tam poletíme oslavit a předat.

Tak jsme si přivezli propriety, sešli se, a fotograf se na nás vyprd, tak jsme to vzali aspoň na mobily. Fotili jsme vedle nádraží a přišla se na nás podívat paní průvodčí. Chcala smíchy stejně jako my všichni.

A ještě nás pak vyfotila

Pecka, super nápad, kámoš bude mít velkou radost, palec nahoru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...