Přejít na obsah

Osobní fotečky lidiček na tomto foru


Doporučené příspěvky

Možná rozSekal        :gora:

Jsem si vzpoměl na svůj první zážitek z tatami. Vyjukaný jak blázen, dělal jsem tehdy judo, postavili proti mě nějakého týpka, říkám si co to je za chudinku, chudáka jsem ho zvalchoval a končil ve škrcení. Celý šťastný jsem byl, první turnajový zápas a taková snadná výhra, jsem dobrej jak sviňa. Načež se zjistilo že jej chudáka blbě poslali a byl z úplně jiné váhové kategorie, nižší tedy :D :D :D . Já jsem byl naštvanej a otec se málem zadusil smíchy a borec chudák celej rudej, kimono a obi rozházený jak vzdoroval škrcení. :D Musím pohledat taky fotky

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toho mám v hlavě tolik,že to nemůžu ani rozepisovat,prožil jsem s tím krásnejch cca 20 let.Dneska už jen víceméně vzpomínám,je to škoda.Mnoha lidem jsem ukázal cestu a pak z ní sám sešel.No dost,nebo se rozbrečim  :lol2: jenom ještě doplnim,jsou to volnočasovky z vojny,sakra já byl mladík. rok 1988

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem viděl pár dílů reality show, jak tam jezdí jako člen policie a říkal jsem si taky že už je to let a jak i on trochu dědkovatí :)

 

Jojo, máš recht, ale hlavně tloustne. Čas nezastavíš.

 

Daemonultimate: Zřejmě dobrej oddíl :D . Na tu dobu dobře zachycená fotka (ta vpravo nahoře) :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemonultimate: Zřejmě dobrej oddíl :D . Na tu dobu dobře zachycená fotka (ta vpravo nahoře) :) .

Mně se líbí víc ta s taškama, neni to taková prča,proto ta utěrka na ruce,no a docela zachytil moment prvního kontaktu,ta fotka nahoře je na focení lehčí,prostě skočíš a chvíli letíš,měl na to čas.Tenkrát to fotil kamarád ze Slovenska,taky ,,magor" myšleno jen v dobrém,dnes nevím kde je mu konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí víc ta s taškama, neni to taková prča,proto ta utěrka na ruce,no a docela zachytil moment prvního kontaktu,ta fotka nahoře je na focení lehčí,prostě skočíš a chvíli letíš,měl na to čas.Tenkrát to fotil kamarád ze Slovenska,taky ,,magor" myšleno jen v dobrém,dnes nevím kde je mu konec.

 

Nedokážu to takhle posoudit, nejsem fotograf, ale vypadá to dobře :) .

 

CEGY: tamtamy pracují, taky jsem to slyšel, nevím, těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborny fotky! Pripominaji mi nasi prvni telocvicnu se starou drevenou makiwarou obalenou tlustym provazem. Delal jsem shotokan 10 let a bohuzel jsem to pretnul, kdyz jsem odesel na vysokou. Jeste jsem to pak zkusil, ale neslo to. Jak jsem byl vrostlej do naseho oddilu s jeho lidma, stylem, zvyky a charakterem (a v letech pred maturitou i klasickym potreninkovym pivkem a hermelinem v oblibene putyce), tak to proste nebylo ono. Taky jsem pri tech tvych fotkach skoro zamackaval slzu.

Kurnik,kde jste vyštrachali tohle vlákno  :lol2:  ,tak už letim klidně se svym ksichtem,po tolika letech už by mě nepoznal ani kouzelník.Co jsem měl na ruce fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem vyštrachal další album,tak pár fotek,o 25 let míň,stejně tak o 25 kilo,jóó to byla doba.Co jsem měl za hodinky,fakt už nevim,v tý době mě zajímalo úplně něco jinýho  :lol2: To v karate-gi je focený v Dánsku na World season.Daemon ukazuje svou tvář,25 let starou  :lol2: :lol2: :lol2:

 

           post-17935-0-02485300-1399200064_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noa, naka hezka holka typu charlize theron, ale mlatčí, se zajmem o hodinky, dobre syry (sedlcansky camembert), fanynka znacky skoda, by se tady nenasla? tomu se mi nechce ani verit... kdyztak SZ

 

edt.: já

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...