Přejít na obsah

Osobní fotečky lidiček na tomto foru


Doporučené příspěvky

no jo,no.... nejaku klasiku a to kolotočárske CLS v AMGattachicon.gifimage.jpg

:D Přiznej se, tys jí řekl, že to auto nemá utlapat, že se ho dotýká tak zlehka? :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš dobrej, Gabo, že to dáváš. Mají plno energie a furt musej něco podnikat, den bez nějaké akce je pro ně ztracenej... Taky jsem to zkusil, ale nestíhal jsem. Ke konci jsem se těšil na den doma v bačkorách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Jseš dobrej, Gabo, že to dáváš. Mají plno energie a furt musej něco podnikat, den bez nějaké akce je pro ně ztracenej... Taky jsem to zkusil, ale nestíhal jsem. Ke konci jsem se těšil na den doma v bačkorách :)

ale ano, da sa a aj prinesie backory, je to v pohode.

skor ja som ten debil, co uz nevie co zo sebou a vzdy to aj tak dopadne!

 

edit

gramatika klasicky

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

vše je otázkou výšky konta.

myslim, ze taku by si nechcel ( dufam!)

samozrejme, ze uspesny muz s dobrym zivotom je pre zeny ovela prijemnejsi spolocnik, jeho uspech predsa ciastocne svedci aj o jeho kvalitach - ale musis jej dat aj nieco viac, ako konto ( okrem toho je to moje konto!)

ale je to lahsie natriet na to, ze je to blba kravka a leti na jeho prachy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

myslim, ze taku by si nechcel ( dufam!)

samozrejme, ze uspesny muz s dobrym zivotom je pre zeny ovela prijemnejsi spolocnik, jeho uspech predsa ciastocne svedci aj o jeho kvalitach - ale musis jej dat aj nieco viac, ako konto ( okrem toho je to moje konto!)

ale je to lahsie natriet na to, ze je to blba kravka a leti na jeho prachy.....

+1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,ja mam jednu takovou spoluzacku ze stredni,je medialne pomerne znama(Gabo ji bud fotil,nebo...aspon pozdravil),kdyz ctu ty clanky na netu,ona se jako kravka umi prezentovat,to jo,ale ja ji znam uplne jinak,ve finale to vubec neni spatna baba a je s ni i prdel.Jenom nesmis zrat ty zvasty z ruznejch bulvarnich platku,kde se pise....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že jsem si souvislosti s wave ceptorovou poznámkou o vnučce chvilku představoval, jak bych v budoucnosti reagoval na to, kdyby mi jedna z mých dcer představila Gaba :D Trochu bych se bál momentu, kdy by se u slečny kouzlo snadného života a zvyk na určitou úroveň dostaly do konfliktu s potřebou zahnízdit.. :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide: popravdě Géčka nesundávam z ruky :) opravdu to byla láska na první pohled i diky té oranžově barvě ( firemní barvě :D )  strašně mě vyhovuji a málo kdy to střídam a když tak jedině když si beru oblek nebo košili.

 

Je fakt že hodinky ( žádné) neberu do vody,do moře.Jinak mi chlapci křivdí :( je tam náznak neopáleného zápěsti :)

 

Mimochodem: chybi tady Tvoje fotečka !!! :cheers:

 

Maxi: moc pěkny! Jen tak dál :)

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...