Přejít na obsah

Casio touch solar


Návštěvník vterina

Doporučené příspěvky

Návštěvník vterina

zkusenost s tough solar. asi pred rokem jsem na zkousku koupil casio tough solar, analog s digi okenkem a led podsvicenim za 1400,- aw-s90 , nevim jak je na tom eco drive nebo solar od seika ale casio me dost zklamalo. prvni pul rok co tri dny hodinky vypadavali na pul hodky pro dobiti, po pul roce 3 dennena hodinu a pul. tak jsem je zahodil. ten eco drive ma citizen asi lepsi. a vychytanejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vterina

pry meni pri reklamaci akumulator nebo kondenzator energie ci co tam je. ale nastane za par mesicu to same. vzhledem k porizovaci cenne jsem to neresil.... driv jsme porad pokukoval po eco drive ale ted uz mam obavu jit do solar technologie. nejvychytanejsi je kinetic od seiko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost, prostě je daná zákonná lhůta záruky a podle toho se řídí i výrobce životností svých výrobků. Tohle prostě neberu. Jo tvůj kus byl na reklamaci, ale to ještě neznamená, že tento systém nefunguje. Stejně nechápu, co řešíš. Bojíš se soláru,ale kinetic by se ti líbil, přitom tvůj problém byl v ukládání energie a ne v solárních panelech, takže by se ti to mohlo stát i s kinetikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pry meni pri reklamaci akumulator nebo kondenzator energie ci co tam je. ale nastane za par mesicu to same. vzhledem k porizovaci cenne jsem to neresil.... driv jsme porad pokukoval po eco drive ale ted uz mam obavu jit do solar technologie. nejvychytanejsi je kinetic od seiko

 

 

Ne, nemění, mohla to bejt taky jen nějaká blbost. Casio má tyhle levné strojky vymakané, prošlo mi jich rukama "tuny", závada se občas objeví. Vyhození bylo velmi unáhlené, po reklamaci jsi mohl mít super držák, hodinky, které vydrží vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vterina

Ne, nemění, mohla to bejt taky jen nějaká blbost. Casio má tyhle levné strojky vymakané, prošlo mi jich rukama "tuny", závada se občas objeví. Vyhození bylo velmi unáhlené, po reklamaci jsi mohl mít super držák, hodinky, které vydrží vše.

 

a mel jsi primo tough solar casio?

 

zde recenze dalsi. podle me se jednalo o vyrobni vadu ukladani energie http://hodinky.heureka.cz/casio-aw-s90/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem je zahodil.

 

hehe, stručné, vtipné.

já bych taky netruchlil, nebyly moc hezký.

solar bych neřešil, funkčně stejné anadigi edifice mají výdrž na jednu baterku 10 let, tak nač se rozčilovat s nějakým dobíjením, že jo.

upřímně, už bych hodinky se solárem ani nechtěl, taky jsem pořád sledoval jak jsou nabité, aby nebyly moc ve tmě a tak.. = fakt o ničem.

prostě - buď baterka nebo mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dělali mi to samé, co píše Vteřina a to samé jsem s nimi také udělal /šly do šmelcu/. Na reklamaci byly 2x, 2x měněn akumulátor, ale vše špatně. Myslím, že eco-drive nebo kinetic jsou daleko spolehlivější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam troje Casia z Touch Solar, vsetky su zaroven wave ceptor. 2 kusky mam tak cca 3 roky, ani raz neklesla baterka pod full a stele idu bez problemov. Teraz mi pribudli GW5600 a ani na tych nemam ziadny problem.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk.

Upraveno uživatelem Martin J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám 5x hodinky Casio s tough solar a wawe ceptor, nejstarší mám už přes pět roků a jedou všechny bez problémů. A to je nevystavuju na světlo nějak moc, běžně je nosím na střídačku. Zakladatel této diskuze musel mít prostě smůlu na špatný kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem, ty aw-s90 byly jedny z hodinek, ktere se na trhu ohraly nejmene a ani nedostaly zadneho nastupce. Sam FAST je menil za jine typy nebo vracel penize, chybovost cca 80 % o necem jiste hovori a dle meho se nejedna o chybu kusu... Proste nepovedeny model, jine modely s TOUGH Solar /nikoliv touch.../ na tom treba mohou byt jinak, to nepopiram...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...