Přejít na obsah

Potápky pro manželku


Doporučené příspěvky

Zdravím,můžete mi prosím poradit nějaké potápky pro manželku.Nejraději v automatu,na tahu nebo gumě,cena do 5000,-Čím levnější tím lepší,raději utrácím za hodinky pro sebe.

Moc se jí líbí moje modré orienty mako,tak něco v tomto stylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč hledáš něco jinýho? Orient mako jsou modrý potápky do 5000, tak co řešit, navíc když se jí líbí...

 

má pravdu ten chlapec:-) navíc máš důvod si koupit nový hodinky:-)

 

 

jinak hodně populární u dam jsou Zodiacy - Sea dragon, Desert falcon, Speed dragon atd... sice quartzky, ale zase mrťe barevných variant

Upraveno uživatelem Rudykopalsson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má pravdu ten chlapec:-) navíc máš důvod si koupit nový hodinky:-)

 

 

jinak hodně populární u dam jsou Zodiacy - Sea dragon, Desert falcon, Speed dragon atd... sice quartzky, ale zase mrťe barevných variant

 

Hele nenarodilo se ti náhodou dneska dítě? Jak to, že se neválíš nahadry pod stolem v hospodě?

 

Sorry za OT

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nenarodilo se ti náhodou dneska dítě? Jak to, že se neválíš nahadry pod stolem v hospodě?

 

Sorry za OT

 

 

 

poněvadž mám na starosti druhého potomka, takže oslavu přesouvám na víkend... teď si dám jednoho panáka a jdu asi spát...

 

taky sorry za OT:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč hledáš něco jinýho? Orient mako jsou modrý potápky do 5000, tak co řešit, navíc když se jí líbí...

 

Protože jsou na ni moc velké,průměr maximálně do 36mm.Zkoušel jsem hledat jestli nedělají menší,ale nic jsem nesehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poněvadž mám na starosti druhého potomka, takže oslavu přesouvám na víkend... teď si dám jednoho panáka a jdu asi spát...

 

taky sorry za OT:-)

 

Sice se neznáme, ale gratuluju.Mě to samý čeká za měsíc :clap:

Jinak k potápkám - co tyhle http://www.delphinsub.cz/shop/?p=productsMore&iProduct=224&sName=seiko-potapecske-hodinky-scuba-divers-sug-099k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko SNZF25K1 - průměr 37mm, před pár měsícema byl ale problém je sehnat. Kdyby ti padly do oka a nemohl jsi je nikde najít, dej vědět - přítelkyně je má a vůbec je nenosí, měla je na ruce 2x, zmiňovala už jednou že by je asi prodala, tak bychom se mohli domluvit.

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko SNZF25K1 - průměr 37mm, před pár měsícema byl ale problém je sehnat. Kdyby ti padly do oka a nemohl jsi je nikde najít, dej vědět - přítelkyně je má a vůbec je nenosí, měla je na ruce 2x, zmiňovala už jednou že by je asi prodala, tak bychom se mohli domluvit

 

Tak ty se mi libi moc, moc!!!

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko SNZF25K1 - průměr 37mm, před pár měsícema byl ale problém je sehnat. Kdyby ti padly do oka a nemohl jsi je nikde najít, dej vědět - přítelkyně je má a vůbec je nenosí, měla je na ruce 2x, zmiňovala už jednou že by je asi prodala, tak bychom se mohli domluvit.

 

Posted Image

 

Tak zájem by byl,ty jsou super.Zjisti mi cenu a možná se domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko SNZF25K1 - průměr 37mm, před pár měsícema byl ale problém je sehnat. Kdyby ti padly do oka a nemohl jsi je nikde najít, dej vědět - přítelkyně je má a vůbec je nenosí, měla je na ruce 2x, zmiňovala už jednou že by je asi prodala, tak bychom se mohli domluvit.

 

Můžu jenom doporučit! Ta moje je nosí a spokojenost veliká. Akorát jinde je už nové neseženeš (v této barvě), prý už se nevyrábí. Já na podzim sehnal jedny z posledních...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko SNZF25K1 - průměr 37mm, před pár měsícema byl ale problém je sehnat. Kdyby ti padly do oka a nemohl jsi je nikde najít, dej vědět - přítelkyně je má a vůbec je nenosí, měla je na ruce 2x, zmiňovala už jednou že by je asi prodala, tak bychom se mohli domluvit.

 

 

 

Ty jsou fakt hezký .. nevíš prosím, jestli se nedělají i v jiné barvě (lunety) .. nebo něco podobného v této velikosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klik1

klik2

 

nebo pro přehled tady.. je potřeba dát pozor na rozměr.

 

Díky :)

Koukám na černý ... jen nechápu jednu věc, je možný že stejný hodinky - snzf23k1 - mají na každým shopu jiný rozměr? :eek:

 

Case diameter: 36mm (with crown) Case diameter: 33mm (without crown)

Můj odkaz

 

Case diameter: 40.5mm (with crown) Case diameter: 37mm (without crown)

Můj odkaz

 

Case diameter: 43.5mm (with crown) Case diameter: 40mm (without crown)

Můj odkaz

 

Case diameter: 41 (crown)

Můj odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na černý ... jen nechápu jednu věc, je možný že stejný hodinky - snzf23k1 - mají na každým shopu jiný rozměr? :eek:

Case diameter: 36mm (with crown) Case diameter: 33mm (without crown)

Můj odkaz

Case diameter: 40.5mm (with crown) Case diameter: 37mm (without crown)

Můj odkaz

Case diameter: 43.5mm (with crown) Case diameter: 40mm (without crown)

Můj odkaz

Case diameter: 41 (crown)

Můj odkaz

 

noo bordel.. co jinýho :smile_anim: snzf23 by měli mít 37 bez korunky.

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...