Přejít na obsah

Proč mám rád quartzové hodinky.


rejan

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, siwi napsal:

Že by reklama? Asi před měsícem se tu přesně tyhle objevily. 

...jj objevily -je to zde od tohoto prispevku nahoru-zpetne .
Vono se prece opravdu muze libit cokoliv, jen je skoda a je i zvlastni ze neni real foto a podruhe totez...

A pokud je to provedeni "inteligentne/decentni" (a neni v podstate vyhnano ad absurdum) tak se mne to moc libi, -treba u těchhle ↓↓↓ . 

 

1.jpg.df06bd808ca3c06ae750dd874cac2f8c.jpg

2.jpg.1957844d17873ff0ae1af96405eccaa2.jpg

3.thumb.jpg.3fc19e042ca160561b46d50cba5ed7af.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, siwi napsal:

Že by reklama? Asi před měsícem se tu přesně tyhle objevily. 

Tak reklama to určitě není, reklamy sám osobně nesnáším a hlavně komu bych tím tu reklamu dělal? Tyhle hodinky se už moc sehnat nedají, jen tu a tam. Ale myslel jsem, že jsem na chronomagforum, tedy že se tu schází lidé, kterým se líbí hodinky. A že tu diskutují o parametrech a technických věcech. A ne že je tu slota hloupých prudičů. A to, že si většina co tu je neumí pořádně přečíst co píši, a hlavně to neumí ani pochopit, to je jejich věc. Já měl to štěstí, že jsem je sehnal na eBay. A mě se prostě líbí. A jestli je z toho někomu na blití, tak ať se klidně poblije, třeba ať z něj vyletí i žaludek. Můžete nadávat, vztekle dupat nožičkama a přirovnávat to k vodoměrům (pokud vůbec někdo z Vás ví, co to je), ale to je tak všechno, co s tím můžete udělat, nic víc. A já jsem s nima spokojen, mě se tyto hodinky líbí, a tak to prostě je. Adios...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, akai napsal:

...jj objevily -je to zde od tohoto prispevku nahoru-zpetne .
Vono se prece opravdu muze libit cokoliv, jen je skoda a je i zvlastni ze neni real foto a podruhe totez...

A pokud je to provedeni "inteligentne/decentni" (a neni v podstate vyhnano ad absurdum) tak se mne to moc libi, -treba u těchhle ↓↓↓ . 

 

  Odkrýt skrytý obsah

 

1.jpg.df06bd808ca3c06ae750dd874cac2f8c.jpg

2.jpg.1957844d17873ff0ae1af96405eccaa2.jpg

3.thumb.jpg.3fc19e042ca160561b46d50cba5ed7af.jpg

 

Hm, to je pravda, použil jsem foto normálně z netu. Tak já je vyfotím a dám se origo foto těch mojich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, xbraj19 napsal:

Něco takového jsem nedávno kupoval. Měnili nám ve stupačkách měřáky na vodu 🤣 

Hm, tak to je mi líto, ale vodu opravdu, ale opravdu neměří, tak si prohlédni ten svůj měřák na vodu, jestli měří čas a vezmi si ho s sebou třeba do práce (jestli nějakou máš, samozřejmě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle varianta je lepší.
A musíte uznat, že na rozdíl od pseudochlapáckých Dieselů je tohle "nic pro slečinky"
Vkus může být různý - Když se někomu líbí, že mu čas ukazuje Pepek námořník...
Popravdě, já jsem z něho osobně docela na větvi (z Pepka...)

A třeba zase nemůžu přijít na chuť třeba seikáckýn alpinistům,  orienťáckým Bambino, nic konkrétního proti ale holt mne nezaujaly.
Ale toto musí kluka, co snil o tom obřím velkorypadle z Merkura a spí někde uvnitř kdejakého chlapa, prostě probudit a někdy to i skončí impulsivním nákupem.
A to Invicty obecne take nemusím a zlaté obzvášť.
Toto je prostě něco ;o)  

 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Datel napsal:

Jojo, hoď je prosím na váhu, oni to fakt na stránkách tají.
OWG  s těmhle Invictama si fakt za pár měsíců s chutí zazpívá
Mám jednu ruku dlouhou...

No, je to fakt legrace. Včera jsem si vzal do práce svoje titanové Citizeny a celý den jsem pořád kontroloval ruku, jestli je tam mám 🐵

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...