Přejít na obsah

Proč mám rád quartzové hodinky.


rejan

Doporučené příspěvky

No, párkrát jsem na to sice narazil, ale tenhle post měl jen poněkud nešikovně vyjádřit spokojenost s těmahle hodinkama. A až si seženu ten šroubovák, co jsem se na něj nekolikrát ptal a dám si tu "práci" a upravím tah tak, aby se mi netočily na ruce, bude to ještě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Dneska musím přispět sem. Asi po dvou letech, co mi v nich došla v šuplíku baterka, jsem si vzpomněl a nechal dát novou. Tak teď chvilku nostalgicky vzpomínám, na jejich impulzivní nákup před cca 10 lety, kdy ma mě za výlohou Quick Time zíraly naleštěné s 50% slevou. A jak jsem až postupem času zjišťoval, že cedulka Swiss Made, co u nich ležela, tam byla prodejcem asi "zapomenutá". A že to s 50 WR tak úplně "nezničitelné outdoory", jak o nich básnila prodavačka, nebudou. 😁

Každopádně někde do toho období se datuje moje první exkurze do světa hodinek, kde to asi začalo jiskřit a začaly námluvy s novým koníčkem.

20230224_080139.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moje domáce Casia s 10 r batériou , Quartz mám rad , sú presne a spoľahlivé , vadí mi ale ak batéria vydrží len 2 roky , ale sú také čo zvädnuté aj 5 dokonca 8 a aj 10 rokou a to už je slušne 

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...