Přejít na obsah

opět hodinky 4-5 tis. pls tipy


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

opět jeden z otravů co potřebuje poradit s koupí hodinek

Jednoduše:je mě 35 let, 70% trička,mikiny, 30% košile, sport ani moc ne.

Zápěstí: malé (16-17cm), měl jsem na ruce Wengery, ale na ruce se mě zdály strašně malé

http://www.kasa.cz/hodinky-sperky/koupit/1301856/wenger/hodinky-wenger-day-date-xl-70164-panske/

 

Hodinky: analog, kožený pásek, spíš trochu výrazné, černý ciferník

značky: vím že nechci Casio a Festinu, jinak se nebráním ani Japoncovi (měl jsem Hondu :) a ani rusákům

 

berte to tak, že jsou to mé první hodinky (samosebou se mě líbí ty za 20 a výš :), ale jsem při zemi....

ze 70% by to měla být image a zbytek se mrknou na ten čas...popravdě řečeno

 

optimální by byl výběr z kasa.cz, kde mám nějakou slevu, takže tam by se dalo těch 5 tis trochu navýšit

 

 

díky moc za ochotu poradit a trochu se zorientovat

 

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše fermuello, trpělivě sleduj prodejní vlákno, tam by sis mohl vybrat - jinK V TÉTO CENOVÉ KATEGORII NAJDEŠ SLUŠNÉ HODINKY VE ZNAČKÁCH SEIKO A ORIENT,

podle toho, jak popisuješ své oblečení, tak zde se nejedná o žádné extrémně zaměřené hodinky, takže spíše záleží na tvém vkusu ( ještě je otázkou, zda automat, nebo quartz)

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

ze 70% by to měla být image a zbytek se mrknou na ten čas...popravdě řečeno

...

V tom pripade doporucuji se kouknout po cinskych hodinkach (ty lepsi maji sea-gull nebo seiko strojek, mineralni sklicko a solidni ocel). Nebo jeste Invicta - celkem solidni (ty co vypadaji k svetu) hodinky, za ty penize. Bezne se venku prodavaji do nejakych 2500 korun (za vyssi castku do nich nema smysl jit).

Pokud jde ale o neco vic, tak doporucuji nejake potapky od Seika nebo Orientu, zvlaste Orient je proste bozi.

Mluvim o mechanikach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://tiphodinky.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&category_id=39&flypage=flypage.tpl&product_id=48

 

libi se mě tyto, ale nevím co ten shop, má tam jen záruku 2 roky a cena oproti ostatním je docela nízká....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...