Přejít na obsah

Rolex butik Praha Pařížská


zacatecnik98

Doporučené příspěvky

Návštěvník REO

Těším se. Zajímalo by mě, jestli je nějaký interní předpis na interiér a skladové zásoby, předpokládám, že ano. Pak by to mohlo vypadat v Pařížské jako například v Las Vegas.

 

post-4166-069672500 1330654990.jpg

post-4166-069672500 1330654990.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

viděli jste dneska Hospodářské noviny ? Takhle velkou reklamu přes titulní stránku (náhradní titulní stránka) jsem snad od žádné firmy v těchto novinách nikdy neviděl.. holt Rolex :smile_anim:

 

co říkáte na výběr modelů... GMT II (na hlavní stránce), SeeDweller (a nikoliv Suby, asi aby těch kyklopů nebylo už moc :-), Datejust a Date-Day...

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden v pátek jsem tam strčil nos.

Víc mě zaujal ten boutique (exteriér, interiér) než hodinky, ale co už. ;)

Zkusil jsem si ty jediný Rolex, co se mi tady na fóru líbily (DJ II s modrým ciferníkem) a už vím, že můžu klidně spát.

Jiskra nepřeskočila. :whistle:

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....já jsem tam po cestě z AP a servisu v Carollinu včera zašel také,......ale málem jsem jim tam vyvrátil vchodové dveře jak jsem s nima při napochodování lomcoval,.....než někdo přiskočil ke "bzučáku" a zámek odblokoval.

....mají to tam pěkné a i se mi zdála prima taková ta klidová oddělená místnost s pohovkou na zkoušení hodinek,kde si každý může v klidu porozmýšlet :-))))

 

...jinak ze sport modelů toho tam měli asi jen třetinu,za to Datejust tam měli na tisíc způsobů a snad i s ciferníkem posetým "burákama" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...