Přejít na obsah

Kolikery máte hodinky?


safi

Doporučené příspěvky

Tak já mám snad už zatím klid :rolleyes:  2x pilotky od Archimede - manual + automat, 2x Seiko /plus jedny PADI želvičky na cestě/, 2x Damasko, 1x zatracovaný :) Štajny, 1x odolný Luminoxy na střelnici a 1x Sunťáky s GPS do hor...tak nějak to střídám, nejvíc ale užiju oboje Seika :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

@Joe99: Začal bych pepsinama na léto - podle budgetu od Seiko za pár kaček až po třeba GMT MII 116719.

 

Jinak já aktuálně a s menším přesahem takto:

- potápky hlavní (SMP)

- potápky víkendové (7002)

- potápky na liché středy a druhé úterky v měsíci (Precista)

- quartz-chrona (Vratislavie // na cestě)

- vintážky do práce (Astromaster)

- vintážky do šuplíku (Poljot po dědovi)

- digi do bazénu a na kolo (G-Shock)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 4 kousky a nosim na stridacku vsechny.

Ke dnesnimu dni 5 kousku, nosim vsechny a vsude, jak ja uznam za vhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke dnesnimu dni 5 kousku, nosim vsechny a vsude, jak ja uznam za vhodne.

Momentálně taky tak, ale cítím se celej nesvůj a budu muset přikupovat ( znáte to, takovej vnitřní neklid, že prostě něco chybí ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty, co nosím, mám jedny. Vždycky když jsem měl víc, tak jsem nevěděl které na ruku a bylo mi líto těch v šuplíku. Tak můžu mít vždycky jen jedny. Zato to docela pravidelně po několika měsících střídám a cíli se zdaleka neblížím :)

momentálně tyto na léto

post-23099-0-16032300-1465839720_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně taky tak, ale cítím se celej nesvůj a budu muset přikupovat ( znáte to, takovej vnitřní neklid, že prostě něco chybí ).

Prozradis nam do jakych vod zamiris? Ja momentalne mam klid v dusi :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuji MM300.

 

Podle me jsi vedle, jak ta jedle. Seiko je urcite nebude :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozradis nam do jakych vod zamiris? Ja momentalne mam klid v dusi :) .

To není tak jednoduchý, ale u mě to seika určo nebudou ( jak se říká, pro tuto značku jsem ještě nedorostl ), ale k věci- pracovní budou nejspíš Junkers v chronu a abych neměl málo potápek, tak uvažuji o Oris TT1 v titanu ( ty jsem již měl ) a nebo a to mě bere - Tudor black bay ( nebo to dopadne tak, jak je u mě obvyklé- oboje ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně: Sumo blue, Sumo Silver, SKX009, Archimede Arcadia White - potápky točím po týdnu, Arcadie nenosím skoro vůbec, musím koupit nový řemen a možná je nechat přeleštit. Každopádně špekuluji co přikoupit.....PADI, Sumo green?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty druhé začni skladovat v trezoru - já jsem vždycky línej je vyndavat, takže problém s ranní nerozhodností vyřešen  :clap:.

Ty, co nosím, mám jedny. Vždycky když jsem měl víc, tak jsem nevěděl které na ruku a bylo mi líto těch v šuplíku. Tak můžu mít vždycky jen jedny. Zato to docela pravidelně po několika měsících střídám a cíli se zdaleka neblížím :)

momentálně tyto na léto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není tak jednoduchý, ale u mě to seika určo nebudou ( jak se říká, pro tuto značku jsem ještě nedorostl ), ale k věci- pracovní budou nejspíš Junkers v chronu a abych neměl málo potápek, tak uvažuji o Oris TT1 v titanu ( ty jsem již měl ) a nebo a to mě bere - Tudor black bay ( nebo to dopadne tak, jak je u mě obvyklé- oboje ).

Jasny, kazdy to mame jinak a to je vlastne super. Pokud to bude Tudor, tak to je pecka!!! Oris je urcite taky skvela volba ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty druhé začni skladovat v trezoru - já jsem vždycky línej je vyndavat, takže problém s ranní nerozhodností vyřešen  :clap:.

 

to nefunguje, dokonce jsem je nechával i v práci, ale prostě to neumim. A hlavně mi to nevadí a nebudu to měnit, jsem tak celkem spokojený ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítku, ty dáváš/si dával certiny do trezoru? Nic ve zlém :-)

DS First Diver ano, protože jsou skoro nesehnatelné/nenosím je/mají pro mě velkou osobní hodnotu.

 

Černé/modré Seamastery leží v trezoru už tak 2 měsíce trvale... Další Certiny/géčka jsou v krabičce, vintage Citizeny za pár dolarů mám už 14 dní od doručení denně na ruce.

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DS First Diver ano, protože jsou skoro nesehnatelné/nenosím je/mají pro mě velkou osobní hodnotu.

 

Černé/modré Seamastery leží v trezoru už tak 2 měsíce trvale... Další Certiny/géčka jsou v krabičce, vintage Citizeny za pár dolarů mám už 14 dní od doručení denně na ruce.

Chápu a díky za odpověď.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...