Jump to content

Kolikery máte hodinky?

safi

Recommended Posts

Co mám zapsáno ve sbírce, na stole se toho potuluje více... Nepočítám náhradní díly.

Kapesní: 

Kapesní noname 8x

Gelhaar Stockholm 2x

Omega 2x

Record

Venus

Náramkové

Certina

Favre-Leuba

IWC 6x

Lecoultre 5x

Longines 7x

Omega 14x

Vacheron Constantin 3x

Zenith 4x

150 hodinek za 8 let...

Zmensim se, odejdu na zapad a zustanu owg :-(

Co mám zapsáno ve sbírce, na stole se toho potuluje více... Nepočítám náhradní díly.

Kapesní: 

Kapesní noname 8x

Gelhaar Stockholm 2x

Omega 2x

Record

Venus

Náramkové

Certina

Favre-Leuba

IWC 6x

Lecoultre 5x

Longines 7x

Omega 14x

Vacheron Constantin 3x

Zenith 4x

150 hodinek za 8 let...

Trochu děsivý čtení tady.. Pořád se snažím bránit úplnému zachvácení mozku hodinkoinfekcí.. Takže se držím na následujícím počtu:

(1) Omega Speedmaster Moonwatch (hezaliťáky) - nosím spíš do práce, de facto oblekovky, mám je moc rád, ale univerzály to nejsou

(2)  Seiko SKX 009 (pepsiny) - čerstvý přírůstek, asi protože mám všechny hodinky v černý, tak mě ta pepsi rošáda úplně dostala, chci jimi nahradit potápky od Steinharta

(2) Steinhart Ocean One Black - tyhle kvazisuby absolutně miluju, jsou to strašně dobře vyrobený hodinky, safír + keramika, ETA 2824-2, WP 300m, zpracování bezvadný a tu váhu cítíte na ruce, za tu cenu těžko seženete něco lepšího, ale myslím, že je čas vydat se na cestu k originálům (Suby), v létě je chci prodat

(4) Fossil - quartz chrona v černý (včetně ručiček) na lítačku, super k džínám a k triku v létě, ale z nějakého záhadného důvodu je nenosím, v létě je chci prodat

(5) Storm - quartzy, jediný hranatý hodinky, který mám, titan, lehounký a plochý, nosím je když vyrážím na motorce, dobře se schovaj pod rukavici a rukáv, nikde nevadí

Rád bych se dostal a udržel na třech hodinkách - (1) Práce, (2) Volnej čas, (3) Motorka (na motorku jsou automaty blbost).

Díky za vaše sdílení.

no náhodou napr. tie UN máš skvelé :punk:

Dakujem!

Dal som nejaké fotky - také amaterske....

( ty si prvý človek, čo tu na mňa zareagoval!

• 1 month later...

Mmm, no zatiaľ 2 kusy, Graf Zeppelin a PRIM, ale súhlasím, že vyvážená trojica je dokonalé jadro zbierky, to je aspoň môj cieľ, mať trojo neoddeliteľných osobných hodiniek, na tri základné činnosti, spoločenské, outdoorové/šport, a vintage, ktoré cestujú časom...  ;)

• 3 weeks later...

AKUC: Seiko parta, dobra parta ;)

akurat som rozsiril o garmin fenix 3, dufam ze na mechaniku nezavriem..

Uf, tak to budes mit tezky :-). Mam taky a skoro pokazdy resim co sebou. Nakonec deviace vyustila ve vysledek, ze mam mechaniky na ruce a fenixa v kapse u kalhot