Přejít na obsah

Kolikery máte hodinky?


safi

Doporučené příspěvky

Co mám zapsáno ve sbírce, na stole se toho potuluje více... Nepočítám náhradní díly.

 

Kapesní: 

Kapesní noname 8x

Gelhaar Stockholm 2x

Omega 2x

Record

Venus

 

Náramkové

Certina

Favre-Leuba

IWC 6x

Lecoultre 5x

Longines 7x

Omega 14x

Vacheron Constantin 3x

Zenith 4x

 

150 hodinek za 8 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmensim se, odejdu na zapad a zustanu owg :-(

 

Co mám zapsáno ve sbírce, na stole se toho potuluje více... Nepočítám náhradní díly.

 

Kapesní: 

Kapesní noname 8x

Gelhaar Stockholm 2x

Omega 2x

Record

Venus

 

Náramkové

Certina

Favre-Leuba

IWC 6x

Lecoultre 5x

Longines 7x

Omega 14x

Vacheron Constantin 3x

Zenith 4x

 

150 hodinek za 8 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu děsivý čtení tady.. Pořád se snažím bránit úplnému zachvácení mozku hodinkoinfekcí.. Takže se držím na následujícím počtu:

 

(1) Omega Speedmaster Moonwatch (hezaliťáky) - nosím spíš do práce, de facto oblekovky, mám je moc rád, ale univerzály to nejsou

(2)  Seiko SKX 009 (pepsiny) - čerstvý přírůstek, asi protože mám všechny hodinky v černý, tak mě ta pepsi rošáda úplně dostala, chci jimi nahradit potápky od Steinharta

(2) Steinhart Ocean One Black - tyhle kvazisuby absolutně miluju, jsou to strašně dobře vyrobený hodinky, safír + keramika, ETA 2824-2, WP 300m, zpracování bezvadný a tu váhu cítíte na ruce, za tu cenu těžko seženete něco lepšího, ale myslím, že je čas vydat se na cestu k originálům (Suby), v létě je chci prodat

(4) Fossil - quartz chrona v černý (včetně ručiček) na lítačku, super k džínám a k triku v létě, ale z nějakého záhadného důvodu je nenosím, v létě je chci prodat

(5) Storm - quartzy, jediný hranatý hodinky, který mám, titan, lehounký a plochý, nosím je když vyrážím na motorce, dobře se schovaj pod rukavici a rukáv, nikde nevadí

 

Rád bych se dostal a udržel na třech hodinkách - (1) Práce, (2) Volnej čas, (3) Motorka (na motorku jsou automaty blbost).

 

Díky za vaše sdílení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mmm, no zatiaľ 2 kusy, Graf Zeppelin a PRIM, ale súhlasím, že vyvážená trojica je dokonalé jadro zbierky, to je aspoň môj cieľ, mať trojo neoddeliteľných osobných hodiniek, na tri základné činnosti, spoločenské, outdoorové/šport, a vintage, ktoré cestujú časom...  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

AKUC: Seiko parta, dobra parta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...