Přejít na obsah

Kolikery máte hodinky?


safi

Doporučené příspěvky

Tak ja taky umim fungovat nejakou dobu (i v radu mesicu) bez hodinek, hlavne v obdobi ocisty, restartu. Ale kdyz je ma clovek opravdu rad, tak si driv nebo pozdeji neco na ruku poridi :)

No jo, jenze ja takhle funguju uz od stredni skoly, kdy jsem si poridil prvni mobil a s radosti zahodil do te doby pouzivana Casia...takze u mne ta ocista trva uz nakejch 20 let :-D A nemuzu rict, ze bych mel chute si neco porizovat. Mne proste prekazi cokoliv na ruce...nesnesu naramky, prsteny, hodinky, proste nic. Takze i kdybych si poridil nejake, ktere se mi fakt libi, budou to je vyhozene penize, protoze by akorat lezely v trezoru a obcas bych se na nej dival...ale na ruce bych je dlouho nesnesl a pak bych byl akorat nasranej :-)

Na jednu stranu je to fajn, protoze mi to brani rozhazovat za hodinky, ale na druhou, kdyz vidim nektere ty fotky tady, tak je mi to trosku lito...ale co se da delat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ja kdyz par mesicu nenosil hodinky, tak jsem si taky rikal, ze uz to tak bude nafurt. Ale kdyz si koupis takove, ktere se ti fakt libi, s peknym strojkem, tak si na ne na ruce po par dnech zvyknes. A pak uz budes mit jen kazdodenni radost pri kazdem pohledu na zapesti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz si neumím představit, ze bych hodinky nenosil. Nekdy v nich i spím, ale porad se domnívám, ze nikoli ze závislosti, ale z lenosti je vecer sundat. :-) Pamatuju si na tu dobu, kdy jsem jich mel sedm, dorazil jsem vecer z prace a nandaval na ruku ty automaty, který jsem ten den nemel na ruce, aby se nezastavily.. Vim, ze by to vyřešil gril, ale nejak se mi do nej nechtělo. Do toho jsem natahoval ty, co byly na ruční natah, byly to dostihy, co vám budu povídat. :-) Ted mam dvoje a jsem spokojenej, ale kdybych si neprošel tim šílenstvím, asi bych tak spokojenej nebyl. Je treba se k tomu proste prožít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez hodinek na ruce nevydrzim ani minutu, proste to nedavam. A ani jsem nikdy hodinky na delsi dobu nesundal, drzi se me to asi od 5-ti let ( jen na zakladce na telak jsem je ze zacatku sundaval, pak dostal ty prim formule- tusim a uz nesundal ani na telak ). Je to nyvykove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu jedinej, kdo nema hodinky zadny? Libi se mi jich hodne, ale na ruce nic nesnesu, tak jen se jen kocham a ctu po webech vyrobcu, forech a ruznejch recenzich. Jo a sem tam vocumuju po obchodech...

 

Já to mám takhle s veteránama. Rád si o nich čtu, rád na ně koukám, ale na vlastnictví se necítím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...