Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

tak update k tym mojim neznamym (aj znamym)

 

jamaican yellow (tak nakoniec to nebudu len same nezname sorty)

attachicon.gifIMG_6226.jpg

 

bishops crown (v popredi thai red)

attachicon.gifIMG_6228.jpg

 

... a ted smankote, Gandalfe, caruj :D

attachicon.gifIMG_6227.jpg

Ty Jamajský sedí, koruny taky. To poslední asi není ode mně. Je to hladký, nebo to má hrubou "vyrážku"? Ale spíš to bude hladký. Snad až dozraje budeme moudřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásný kousky v téhle zahradě...ale je to brutální..stačí jen velmi lehký a slabý proužek a člověk brečí jak želva a potí se jak kůň

No nazdar tam jedovato :-). Vypadá to jako nějakej kutlivar Naga /PC1?/ Jestli to jsou PC1, tak se nediv ty maj mít kolem 800.000 SHU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Jamajský sedí, koruny taky. To poslední asi není ode mně. Je to hladký, nebo to má hrubou "vyrážku"? Ale spíš to bude hladký. Snad až dozraje budeme moudřejší.

jj, jamajka, koruna a azijat je vpohode, ale to prerostle "cayenske" nebo co netusim, povrch je hladky az leskly, ale jemne zvrasneny.

uvidime, jak to bude chutnat, kdyz prumer, tak rozdam (skoda, mam toho nejvic) a zkusim nejaky vyssi level jako trinidad,

 

 

Kuwa, ale nějak to musí jít.

ja mel phall jednou, dojed jsem, ale nejake sople jsem pak uz neresil, hlavne co nejmin vzduchu do ust, mit furt plny pohar lassi (ne pivo Frantiku!!!) a slo to ...

Upraveno uživatelem Toams
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřelejváš to? Do misky pod květník nesmí přijít voda a jsou náročný na prostor. Za oknem ti narostou 3/4 metrový habanera, jen jim dát co potřebujou.

Nebo to chce nějaké dekorativní malé rostlinky,mám tu Medusu ,Thanks Giving,i to Sibiřské domácí od Gandalfa se dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem už dneska ochutnával Jamajský žlutý, je tam i pár zralejch Savin, ale na ty jsem si netroufl. V úterý je vyzkoušim na nějakým mladým borci :giljotiini:

Ta "sibiř" je taky pěkná mrcha.

edit.: doplnění

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes koštoval 7pot brainstrain. Zajímavé....

 

Nechám si to jen jako sbírkovou záležitost. Možná se pokusím z toho něco uvařit. Nádherně voní, ale na to abych si ji jen tak přihodil do jídla nemám. Pro normální konzumaci zůstávám u habanera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maroshku, mám Tě rád kluku, ale máš základní mezery ve vzdělání.....kvalitní čili pálí fakt jenom jednou, 2 x pálí akorát nějaké svinstva které nejdou strávit.....nebo tak nějak to je......

Ahoj, tak to si mě teď dostal. Doteď jsem měl některé chilli zafixovane prostě že pálí dvakrát, ale ono to má jiný význam, hmm díky, budu teď experimentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak - pořádný chilli pálí jen jednou. Fakt jde o ty nestrávené slupky a semínka. Klasický jsou ty "třešně" v nálevu. Tam je slupka i semínka. A pokud se předávkuješ opravdovým chilli, tak to odmítne žaludek a dál zase nic nepokračuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...