Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

Kdepak, to je péčí :-)

Je mi jasný, že zatím asi za premianta nebudu, ale fakt jsme nějak pomotali co je co (dal jsem si tam popisky, ale teď to prostě nesedí), takže s jistotou nevím co je na foto 1+2 (totéž) , resp. 3 - http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/46647-chilli/?p=1500442

 

Když mi to pomůžeš rozklíčovat, budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty červený (nejprve jsou na rostlině, pak už otrhaný leží na stole)? Díky :)

Jo, tak to bude nějaký kříženec Fresna. Ale dobře plodí, jsou nenáročné, tak jsem je vzal na milost. Letos je mám venku, ale nějaká podzemní potvora mi žere jejich kořeny. Docela selektivně, zbyde jen klacek s paprikami. Já je používám spíše jen do salátů, čalamád, za syrova .... Ve flojovníku je už nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas**** klimatizace, polovina rostlinek mi nejspíš zmrzla, na stonku se udělaly černy tečky a rostlinka postupně uschne.

Fotka není? Klima je bestie, ale nemusí to být bezprostřední příčina, obezně průvan jim nesvědčí a studený by zabil i mně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám venku, starostlivost žádná, jen zálivka v těch vedrech, jinak to jsou samorosty. Nemám s pěstováním žádnou zkušenost, ale když už jsem těch pár semen dostal, tak jsem si to chtěl zkusit.

Jen se chci zeptat, neublíží jim teď ta změna počasí - chladno v noci a hodně vody po těch vedrech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to bude nějaký kříženec Fresna. Ale dobře plodí, jsou nenáročné, tak jsem je vzal na milost. Letos je mám venku, ale nějaká podzemní potvora mi žere jejich kořeny. Docela selektivně, zbyde jen klacek s paprikami. Já je používám spíše jen do salátů, čalamád, za syrova .... Ve flojovníku je už nemám.

Díky, ještě jsem ani neochutnal, tak to večer otestuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to asi na nějakou plíseň. Našel jsem to i na plodech, jde to setřít prstem. Snad to půjde na fotce vidět, mám tu jen mobil.

 

 

Fotka není? Klima je bestie, ale nemusí to být bezprostřední příčina, obezně průvan jim nesvědčí a studený by zabil i mně :-)

 

post-14543-0-26977000-1439814963_thumb.jpg

post-14543-0-54954400-1439814974_thumb.jpg

post-14543-0-34231400-1439814984_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...