Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

Asi Jamajské červené. Mělo by být ostré. Nebo vyfoť detail. Já už nevím, co jsem tam nacpal. Ale to jamajský asi jo.

edit.: doplnění

 

 

Jo, mělo by to být jamajské červené - vypěstované ze semínek jamajských žlutých od jednoho váženého člena :)

Díky kluci taky jsem to tak tipoval podle fotek na netu. Máme je v kanclu, přinesl kolega s tím, že neví co donesl za semínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zítřek se ohlásil Kamil, tak jsem šel trochu sklízet :-)

Naga Viper /cca 1.300.000 SHU/. Ochutnal jsem - stačilo

/post-277-0-75593900-1442770203_thumb.jpg

Dnešní sklizeň, ty drobné jsou Sibiřské domácí - půjdou do omáčky, ať je z nich užitek. Jinak jsou tam různé variace na Habanero, žluté jsou Jamajské a Habanero Jacques, Biskupský koruny

post-277-0-20105400-1442770325_thumb.jpg

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchyne na me myslela a ceka me u nich tohle ... dle plodu to vypada na Habanero orange

ty plody s fleky byly odstraneny s pomoci pinzety a nuzek (ma respekt :))

 

post-2492-0-61933800-1442772301_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Toams
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to pěkný! Já o víkendu posbíral další misku a část toho jsem nacpal do dýňový chilli omáčky. Minulá rajčatová byla taková zvláštní - nejdřív nic, pak slušný nástup a rychle odezněla... U téhle jsem trochu přiostřil, nástup pálivosti prakticky okamžitý, ale vynikne i trochu sladší chuť té dýně. Musim se pochválit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to pěkný! Já o víkendu posbíral další misku a část toho jsem nacpal do dýňový chilli omáčky. Minulá rajčatová byla taková zvláštní - nejdřív nic, pak slušný nástup a rychle odezněla... U téhle jsem trochu přiostřil, nástup pálivosti prakticky okamžitý, ale vynikne i trochu sladší chuť té dýně. Musim se pochválit. 

Doplň jablka, zázvor, nebo galgant .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplň jablka, zázvor, nebo galgant .... :-)

Jablko jsem dával do té rajčatové. hezky to zahustilo.... 

Dýňovou jsem dělal následovně - hokaido rozpéct v troubě, zázvor, skořice, hnědý cukr, špetka tymiánu a rozmarýnu a kupa jamajských červených (dal jsem na tvou radu a nechal i jadřince). Do hrnce, smíchat, rozmixovat, zavařit, sežrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no do prdele! ted sme zkusmo ochutnali Jolokii. Vyrostlo nám to za oknem v kanclu, takže sme předpokládali, že to nebude žádná palba, a jak sme se zmílili!

dal sem kousínek, pravda ne ze špičky, ale od semeníku, byl sem rudej, jak rak, slzel sem a už se mi dejchalo i lehčeji:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Gandalfe Naga Viper v pohodě, ty sibiřské pálí víc, mi přijde. Dal jsem si dvě na chuť a začly až vzadu v krku, ale pořádně. Červené nebo žluté Habanero, takové ty podélně vrásčité, jsou úžasné, krásně masité s ovocnozeleninovou příchutí, lehce pálivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta Naga nebyla v plné zralosti - krátké léto. Potřebuje 130 dní a to letos nebylo /ať mi někdo vypráví o oteplování/. Jo ty Haba nádherně voní, zvlášť když to suším.

Já jsem vařil omáčku včera - jablečnou. Šoupnul jsem do ní hrst těch Sibiří, pár Habaner a zdálo se, že to bude peklo na zemi, ale po uvaření trochu vždy zeslábne /on ten kapsaicin z části vyprchá, nebo se rozštěpí/. I manželka říkala, že je příjemná /omáčka pochopitelně :-)/

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čafte kluci,

rozhodol som sa, že na budúci rok si vypestujem vlastné chilli papričky na záhrade a následne by som chcel vyskúšať aj varenie nejakých tých omáčok. Čo to som poštudoval a už len to preniesť do praxe :-) 

Chcel by som sa opýtať či by mi bol ochotný niekto z Vás poslať nejaké tie semienka na pestovanie vonku....poštovné hradím :-)

Vopred ďakujem a ak niečo tak do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...