Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Biskupská koruna zrovna moc nepálí. Vlastně trochu pálí jen ten střed. Nedostatek slunce a chlad nepodporují vznik kapsaicinu. To jsou papričky spíš na ozdobu do salátů, nebo k naloženým okurkám - já jsem je plnil sýrovou pěnou jako zajímavou ozdobu salátu /možno i zavařené/. Jinak pro děti 🙂 Já je už nepěstuju, zaberou moc místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, gandalf napsal:

Biskupská koruna zrovna moc nepálí. Vlastně trochu pálí jen ten střed. Nedostatek slunce a chlad nepodporují vznik kapsaicinu. To jsou papričky spíš na ozdobu do salátů, nebo k naloženým okurkám - já jsem je plnil sýrovou pěnou jako zajímavou ozdobu salátu /možno i zavařené/. Jinak pro děti 🙂 Já je už nepěstuju, zaberou moc místa.

Dakujem za odpoved 👍

Jj, viem ze biskupska koruna pali len velmi jemne, ale tie moje vobec :(. V kazdom pripafe slnko a chlad je asi ta odpoved, dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Loňská kytka Trinidad Scorpion Moruga Peach /1.200.000 SHU - ideálně/. Nijak zvášť o ni nepečuji, občas přihnojím, zaliji když si řekne. Stojí u okna, nesvítím jí. Plodí, kvete .... Jedna z mnoha, co mi už zabírá místo. Mám vyseto 22 druhů, 16 jsem už přepíchal do sadbovačů /s manželkou bojuju o každý centimetr bytu/

 

IMG_20210204_154857.jpg

IMG_20210204_154953.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak jsme zasadili doma par seminek. 
V nekterych kvetinacich se jich chytlo vic najednou. Mam otazku jsou uz dost velky na presazeni do vetsich? Mame je rozdelit na jednotlivy rostliny, nebo nechat takhle pohormade? 
jsou to 2 druhy habanero a nevim jestli jsme je i nesmichali, to jsem zvedav co z toho bude ... 🙂 

CB227E1E-69B9-411E-BD30-5D4A955AC62D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...