Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

V 28. 3. 2021 v 19:50, Bob napsal:

Takze rozdelit na jednotlivy stonky opatrne aby se neposkodily koreny? Do truhliku 60x20 bys dal 2? Na podzim se to zlikviduje a schovam si seminka z plodu na pristi rok? Nebo ji dame dovnitr na dalsi rok? 🙂 

Na tie semienka pozor, pokiaľ chceš zachovať zhodne vlastnosti, nesmú sa ti prepeliť s inou paprikou. Ja pestujem Nagu Morich a rastlinu na semená mám  vždy vnútri za oknom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to je pochopitelný, na to jsem upozoňoval už před nějakým časem. Ale někdy kříženci mají i dobré vlastnosti. Pokud to člověk nedělá aby mohl prodávat semínka konkrétního druho, tak je to jedno. /já semínka nikdy neprodával/ Na kytce roste stále to samé co má, jen semínka uvnitř budou /možná/ jiná, kukačky jim říkáme - protože genetika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nedával jsem zatím, jsou v substrátu který sebevědomě tvrdí že v sobě obsahuje hnojivo, tenhle: 

573cc5731bbcc4fdccbcd247663615b7--mmf250x250.jpg.31baac4637767a46afa6dbeec0d5af99.jpg

a vypadají solidně, příští týden už je začnu zvykat venku ve skleníku tak asi trošku přihnojím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jsou to smutnice - ty létavé něškodí, jen otravují, ale nebezpečné jsou jejich larvy, které se živí na kořenech. Donesl jsi to se substrátem - ten bývá často promořen, u když v reklamě se tvrdí opak. Ty larvy nesnášejí přischnutí, taky s nimi bojuji /zatím vítězí/. Dá se to něčím trávit ... Až přijdou kytky ven, přesezené, tak bude pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...