Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

Já jsem včera přihodil do nově naloženého kimči 2 čerstvé /slovy dvě/ papričky Cheiro Roxa a dostalo to úplně jiný level, jak vůní, tak chutí. Dávám i 2 drcený Sibiře. Alespoň mám pro ně využití, když Kamil neodebral kytku.

Kytky rostou a pomalu zabírají více a více prostoru. Už aby mohly ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Zdravím kolego, 

Byl jsem dlouho mimo a došly mi všechny chilli papričky, pokud budeš mít velkou sklizeň, mohl bych tě poprosit o nějaké, kuchyň je bez toho fádní 

Honza 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 5. 2022 v 16:47, gandalf napsal:

Calico zase pěkně poporostlo a ty barvičky listů .... Až bude moci na přímé slunce, to bude síla.

 

1651933162818.jpg

Hola, copak KAMIL neodebral. že by ch se stavil s lahvinkou vína ? 🙂

Tohle vypadá luxusně! Tedy to Calico myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil loni neodebral Sibiřské domácí - nikdo jiný to nejí/nejedl 🙂 Tohle Calico mám letos jediný, byli to takoví chcípáčci, tak jsem je vyházel. Ale letos z něho vezmu semínka. Jinak nějaké přebytky mám, před chvílí jsem to přesázel, tak by to nebyl problém /až prokoření a zesílí/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli je to ten Gandalfův kříženec, tak jeden mi prozatím před zráním vychází světlounce zelený a druhej má hodně zafialovělé listy a papričky jsou černé jak bota. Na každé 7 paprik zatím, rostlinky asi 25cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naklíčený semínko strčíš do substrátu /já tam dělám dírku tužkou/ a necháš koukat ven jen děložní lístky a mírně přitlačíš, navlhčíš .... Pochopitelně kořínkem dolů /takhle vtipnej je můj známý zahradník/ 🙂 Teď s tím už nic nenaděláš. Mohls to v únoru napravit. Klíčení je otázka pár dní.

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle přesně jsem to udělal... No nezbývá nic, než si zas za půl roku napsat o semínka a zkusit to znovu. .... A žrát budu prostě kupované 😞

edit: ale zase mi letos vyšly borůvky jako nikdy.. tak já nevím.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...