Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

Jako začátečník jsem se s tím moc necrcal, fiknul jsem semínka na mokrej gif a o zbytek se postarala matka Příroda. :) Přesadil jsem až vzrostlé rostlinky z gifu rovnou do květináče.

Mimochodem to hnojivo 'chilli focus' na který jsem zde dostal tip je fakt supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2022 v 12:23, Dagoberd napsal:

Kontrola stavu plodin po včerejší bouřce.. Zatím cajk. 😁🤘

Poradite mi, kdy je nejlepší papriky otrhat, ty červený už vypadají poměrně konzumovatelně 🤔

DSC01443.jpg

DSC01442.jpg

DSC01398.jpg

To nahoře jsou sparklery? 

 

Sorry, moc tohle vlákno nesleduju, takže se teď možná ptám jako blbec, jen mě zaujala ta barva zrání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, ale vůbec nevím co pěstuju. Jakkoli jsou pěkně šťavnaté, řekl bych sladší, palivost vhodná k běžné konzumaci. 

@gandalf opravdu to vypadá jako Naga PC1, díky za nasměrování, jen ta pálivost se mi zdá poměrně nízká, tj. lze bez větších obtíží sníst za syrova.

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To takhle jeden čeká, až ten (jak jsem myslel) ´oranžový 7pot´ teda zoranžoví a on provede tohle 🙃 Tak jsem se té BBM omluvil a jedem dál... ale plodí mi krásně, asi zná to přísloví o blbým sedlákovi a velkejch bramborách.

DSCN4663.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

No, roste. Chystám se vařit omáčku, tak jsem něco sklidil a než začnu, provedl jsem abštych. Mráz mi běhal po zádech a v břiše mě kopal kůň. Na vaření po zředění to ale bude dobrý. Když vezmu co ještě na kytce zůstává a ještě se chystá, dala by se s tím vyhubit nějaká menší vesnice. Na příští sezonu to vidím, že pohledám E-bay, španělské feferony a max. habanero. Vražd bude do zásoby. Z tohohle budou švestková a zeleninová (tam přidám červené haba).

DSCN5161.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...