Přejít na obsah

Magnetoterapie


teedy

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém s automat.hodinkami .Včera se mi během dne dvakrát zastavily.Nevím jestli to nějak nesouvisí s magnetoterapií na které jsem byl ráno.Hodinky jsem samozřejmě při rehabilitaci na ruce neměl, dal jsem si je do zadní kapsy kalhot,ale jiný důvod proč by měli hodinky zlobit nevím.Do této doby byly bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe to zjistíš, když skočíš k nejbližšímu hodináři a on to zkusí odmagnetizovat.

Jinak projev zmagnetizování je většinou hodně rychlý chod, nikoliv že se hodinky zastaví

 

Počkám ještě pár dní,a jestli to bude zlobit navštívím hodináře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ODmagnetoteraopii můžeš udělat i doma sám a to způsobem naprosto jednoduchým a primitivním.Vezme se obyčejná trafopájka a u ní se místo pájecího očka přišroubuje měděný drát síly stejné jako očko a velké tak , aby se celé hodinky daly očkem protáhnout , třeba uvázané na špagátku.Je ale potřeba dávat pozor ,aby se hodinky nedotkly toho očka ,neboť se i to i když je o hodně větší jako to běžné na pájení rozehřeje a mohlo by poškodit pouzdro hodinek , obzvláště je li z plastu. Bylo by lepší tím očkem protáhnout jen samotnou setrvačku , protože té se to týká nejvíc , ale funguje to i v celku. Já už jsem si tímto způsobem odmagnetoval několikery hodinky a vždy k naprosté spokojenosti.No a jinak servis.Tam ti to opraví bezpečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<br />Nejlépe to zjistíš, když skočíš k nejbližšímu hodináři a on to zkusí odmagnetizovat.<br />Jinak projev zmagnetizování je většinou hodně rychlý chod, nikoliv že se hodinky zastaví<br />

<br /><br /><br Jo kdysi jsem se zabýval s pulzní magnetoterapií,navinul jsem cívku která dokázala mrcha z 20 cm vyškubnout svazek klíču.Je to síla,ale zas ne taková ,aby se kompletka postavila na "štorc" u tebe v kapse i když...........jo a k tomu odmagnetování ..šlo to i kompasem..ale tenkrát nebyly pájky,ale už bylo stříd magn. pole. Myslím ,že muj přísp. měl celkem patu.a jsem zvědav.na ten sch.st.Zdar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ODmagnetoteraopii můžeš udělat i doma sám a to způsobem naprosto jednoduchým a primitivním.Vezme se obyčejná trafopájka a u ní se místo pájecího očka přišroubuje měděný drát síly stejné jako očko a velké tak , aby se celé hodinky daly očkem protáhnout , třeba uvázané na špagátku.Je ale potřeba dávat pozor ,aby se hodinky nedotkly toho očka ,neboť se i to i když je o hodně větší jako to běžné na pájení rozehřeje a mohlo by poškodit pouzdro hodinek , obzvláště je li z plastu. Bylo by lepší tím očkem protáhnout jen samotnou setrvačku , protože té se to týká nejvíc , ale funguje to i v celku. Já už jsem si tímto způsobem odmagnetoval několikery hodinky a vždy k naprosté spokojenosti.No a jinak servis.Tam ti to opraví bezpečně.

 

Právě jsem takhle odmagnetoval jedny staré POLJOTy - šlo to úplně parádně. Předtím dělaly 8 vteřin za minutu. Díky za chytrý nápad! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...