Přejít na obsah

Hodinky, na kterých by mi nic nevadilo


honza71

Doporučené příspěvky

Návštěvník REO

For Peta-Biker - Tvoje fotografie, asi ano. Pamatuji se, že si výborný fotograf. Stálo by za to, aby si častěji přidával své snímky do fotogalerie. Bylo by to příjemné obohacení fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Moonwatch a Aqua Terra jsou krásné hodinky.

hodinky, na kterých by mi nic nevadilo a splňovaly by všechny požadavky - elegance, strohý a tenký design a úzká otočná luneta uvnitř - by byly Sinn 6033, kdyby měly nositelný rozměr. tento model má jen 34mm. větší bráchové už mají přebytečný zmatek na ciferníku kvůli 3. časové zóně a děsně umístěný korunky.

post-11423-052508800 1330598952.jpg

post-11423-017379200 1330598981.jpg

 

http://www.horozima.com/2009/09/sinn-frankfurt-financial-district-watch.html

http://www.classic-watch.de/catalog/product/gallery/image/397/id/171/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CX12000 feet jsou pro mne best,chtel jsem je uz dvakrat obmenit(nosim je od 1.dubna 2007),ale vzdy jsem se vratil zpet.

moje kriteria :

-velky masivni,odolny razum, tlaku, (365 atm)

-bezproblemovy denne noseny,nesundavam z ruky

-dozivotni zaruka

-svet rekord 2005-2008

-vyrobce hodinek a zaroven drzitel soucasneho WR record 20000feet

-presnost stale stejna-nemeni se cca -1sec denne(pri odlozeni na sklo +3)

-pouze 365 ks vyrobeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník REO

Kromě mých hodinek, které považuji za dokonalé a o kterých jsem už v tomto vlákně psal, mám jednoho kandidáta, kterého považuji také za vzor dokonalosti, samozřejmě ve své třídě. Vsadím se, že na něm najdete spoustu chyb, ale pro mě je super a jen co přijde na trh, koupím ho. Jedná se o UTS 4000M GMT. GMT je funkce, kterou absolutně nepotřebuju, ale líbí se mi ta ručka navíc. Je to asi tak, jako když si někteří z vás kupují chronografy, aby jejich jediné využití bylo maximálně při vaření vajíček na měkko.

 

post-4166-010027200 1330606000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam o dokonalych hodinkach jasno, v budoucnu je proste musim mit. Pro me akorat velikost, univerzalni, dokonale soumerny, day/date a navic IWC:) Na ruce jsem je mel, nechybi absolutne nic...

 

Tak to ja jsem si uz ten sen splnil. A krom Omega SMP 2254.50.00 mam ve staji jeste totok. K obojimu jsem dosel pracnou a bolestivou cestou :). Tak jeste vintage Submariner a koncim.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netrufam si povedat ze su definitivne, ale najviac ma chytili tie co mam teraz ako the best - Aquadive Bathyscaphe 300. Splnaju moje hlavne kriteria - vyska cez 20mm, hrube sklo, leskle kovove rucky a indexy, vysoka kuzelova luneta, mensia dlzka (lug to lug).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by O PO, když už je mám po x-té? Asi jo, jen by klidně mohly mít "malej" heliak ala B...

 

Asi nej byly ale moje první "pořádný", klasický Hujerky Silverstone, který jsem blázen prodal (aspoň že do dobrých rukou...).

post-3263-052884900 1330631609.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc hezky tema, clovek se toho tady spoustu dozvi a nekdy i zasmeje (prej doxy... Posted Image )

Na těchto mi asi nic nevadí (krom faktu, že je nemám, ale to není vada těch hodinek ;) )

foto z webu

 

Za mě uplne stejne. Mozna, po shlednuti oficialniho webu bych vahal i nad Tribute to Fifty Fathoms Aqua Lung. Stejne mi nejde do hlavy, ze tenhle model tu jeste nikdo nemel. potapky jsou tu prece dost oblibene a lidi, co vlastni hodinky podobne cenove relace, tu taky par je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...