Přejít na obsah

Hodinky, na kterých by mi nic nevadilo


honza71

Doporučené příspěvky

41mm, jaký Aqua Terry mívají, není pivní tácek...

 

přesně tak. A na chlapa mého rozměru s obvodem zápěstí 23,5 cm jsou všechny hodinky pod 42 mm pouhým dámským modelem. Sorry chlapi, ale je to vždy na možnostech každého soudruha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Víz pár příspěvků v tomto vlákně: Opravdu nikomu na Subech nevadí absence antireflexu? ;)

Jak mám k Rolex ambivalentní vztah, tak absence antireflexu mně naprosto nevadila. A to fakt netrpím Wartburg Club syndromem... A vlastně naučilo mě to nepohrdat hodinkama bez AR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla nadsazka stejne jako expresivni slovo blabol. Neber to jako utok, spis jsem tomu prispevku pridal stavu.

 

Rozumim tomu, ze jses zvykly na vetsi prumer, takze 38.5 je pro Tebe malo. Ja jsem ale reagoval na vetu "dát tak hezkým hodinkám dámskou velikost a tim je pohřbít pro chlapskou klientelu", protoze spousta chlapu by tyhle hodinky v pohode nosila a dala ji prednost pred vetsi verzi.

 

Jestli tenhle model neni ve verzi 41 mm jako sedivy "zakladni" model, tak je to opravdu skoda, ale ani ty sede nejsou k zahozeni :).

v pohode, chtel jsem to jen uvest na pravou miru :cheers:

 

prave, od 41mm se mi hodinky na me ruce zdaji akorat a musi pak uz jen dobre sednout na ruku. Ty sede AT jsou krasne, ale modrou mam rad a je skoda ze neni i ve 41mm, no neva treba v Basileji je Omega predstavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som odjakziva chcel kalendar, idealne vecny, ale nikdy som nemal. Myslim ze je to uzitocnejsia funkcia ako napr. chronograf (stopky), ale jej pouzitie je vlastne iba drahym modelom, vlastne je to uz HH komplikacia, taky vecny kalendar. A ked je este k nemu aj moon phase, tak je to dokonale... Take becka chrnomatic QP.... v zlate :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám hodinky, na kterých mi nic nevadí, právě na cestě.

Už se mi líbí podle fotky asi dva roky, tak z toho usuzuji, že mi na nich nic vadit nebude.

Konečně budu mít usedlé, elegantní, nekonfliktní a univerzální hodinky a vy si ze mě nebudete dělat p...l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám hodinky, na kterých mi nic nevadí, právě na cestě.

Už se mi líbí podle fotky asi dva roky, tak z toho usuzuji, že mi na nich nic vadit nebude.

Konečně budu mít usedlé, elegantní, nekonfliktní a univerzální hodinky a vy si ze mě nebudete dělat p...l.

 

Nebuď měkota. Mě Tvoje neobvyklé hodinky baví a nenudíš..... smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak to tu můžu na nějakou dobu zamknout.

Sice mi na nich taky něco vadí, ale čert to vzal, jsem spokojený. :)

 

Omega Aqua Terra 41.5mm Blue Dial

post-7085-0-63125700-1391955418_thumb.jpg

 

P.S. Ta jediná chybka / nedostatek je absence mikroregulace na sponě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...