Přejít na obsah

Prim SPORT II automat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Taky přispěju novým přírůstkem, mají trochu popraskané sklíčko a vojeté pouzdro, korunka je  po smrti ,mám už pro ně připravený krásný nahradní pouzdro ale ještě musím sehnat sklíčko a korunku pak pujdou k hodináři. Trochu rachtá závaží rotoru o dýnko a nebo je uvolněnej srojek v rámečku nevím přesně, jelikoš nejdou povolit. Jinak jdou stabilně 10 s do mínusu za 24h. Neví prosím někdo kolik  aktuálně chtějí v eltonu za korunku a za sklíčko.

post-13762-0-25277200-1431784145_thumb.jpg

post-13762-0-19459400-1431784157_thumb.jpg

post-13762-0-55321200-1431784171_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přispěju novým přírůstkem, mají trochu popraskané sklíčko a vojeté pouzdro, korunka je  po smrti ,mám už pro ně připravený krásný nahradní pouzdro ale ještě musím sehnat sklíčko a korunku pak pujdou k hodináři. Trochu rachtá závaží rotoru o dýnko a nebo je uvolněnej srojek v rámečku nevím přesně, jelikoš nejdou povolit. Jinak jdou stabilně 10 s do mínusu za 24h. Neví prosím někdo kolik  aktuálně chtějí v eltonu za korunku a za sklíčko.

Nepřijde tě levněji koupit si pěkný a funkční. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne, já rád opravuju starej šrot. Pouzdro jsem našel, tak jenom koupit korunku sklíčko možná děrovanej řemínek a budou jako  nový.

 

Však jo ... ale psal jsi o hodináři. Vyčištění automatu bez dílů tě bude stát 1000 Kč a pokud máš problém s rotorem, tak si ještě něco připlatíš, pokud tě nepošle rovnou do háje.

Já mám bednu od bot plnou hodinek, které čekají na lásku ale to si nechávám do důchodu .... za 20 let :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jo ... ale psal jsi o hodináři. Vyčištění automatu bez dílů tě bude stát 1000 Kč a pokud máš problém s rotorem, tak si ještě něco připlatíš, pokud tě nepošle rovnou do háje.

Já mám bednu od bot plnou hodinek, které čekají na lásku ale to si nechávám do důchodu .... za 20 let :cool02:

U  nás to dělá hodinář za 300 až 400 Kč bez dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jo ... ale psal jsi o hodináři. Vyčištění automatu bez dílů tě bude stát 1000 Kč a pokud máš problém s rotorem, tak si ještě něco připlatíš, pokud tě nepošle rovnou do háje.

Já mám bednu od bot plnou hodinek, které čekají na lásku ale to si nechávám do důchodu .... za 20 let :cool02:

Za 20 let to za stálého míchání vyhodíš do popelnice. Díly nebudou a hodináři taky ne. Bůhví jestli bude Elton...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 20 let to za stálého míchání vyhodíš do popelnice. Díly nebudou a hodináři taky ne. Bůhví jestli bude Elton...

 

Však jo ale budu alespoň předstírat, že něco dělám  :bag:

Elton existovat určitě bude .... je otázka jestli bude ještě vyrábět hodinky :crying_anim:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...