Přejít na obsah

Prim SPORT II automat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ono to v prodejním vláknu je či bylo. Výtku jsem pochopil a omluvil se.

 

Aha, já to zas chápal tak, že přímo do prodejního vlákna se o ceně nediskutuje. Mimo prodejní vlákno se to může.

Taky bych tu cenu okomentoval :-(

U Primkařů se dá předpokládat, že historii prodejů na Aukru mají dobře nastudovanou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je pravda že ten závit nebude jednoduchá věc. Mám k ruce 2 slušný nástrojárny a nejedná se jen o ty co to dělají, ale v obojím případě jsem byl upozorněn zda mám hodně peněz na výrobu přípravků a nožů. Takže při výrobě stříbrných co jsem nechal dělat je použito původní pouzdro a co nejvíc opracováno.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím,že jsi dobře seznámen s technologií výroby.Souhlasím,že je to o šikovnosti a trpělivosti,ale vyrobit to jde.Je to spíše kusová výroba,nejde to sekat jak Baťa cvičky. :smile_anim:

 

Je pravda že ten závit nebude jednoduchá věc. Mám k ruce 2 slušný nástrojárny a nejedná se jen o ty co to dělají, ale v obojím případě jsem byl upozorněn zda mám hodně peněz na výrobu přípravků a nožů. Takže při výrobě stříbrných co jsem nechal dělat je použito původní pouzdro a co nejvíc opracováno.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zdravím, taky mám problém s tou pružinkou, pořád vypadává, dá se někde sehnat jiná, nebo z čeho  se dá vyrobit. Je to spíše dotaz na Mantu, píšeš, že máš taky zvýšenou spotřebu. Je možnost tu odlučovací pružinku sehnat?  Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem něco hledal a otvíral hodinky a vykouklo na mne tohle - mutantní Elton bastl kalibru 68 na automat přidáním automatové nástavby z kalibru 96. Niv neobvyklého, až na to, že základní deska nemá žádné značení. Že by praotec tohoto Elton bastlu? Pokud mne paměť nemýlí, tak se ke mně dostal přes třetí osobu, ale přímo od nějakého bývalého zaměstnance Eltonu a ještě v dost svérázném pouzdru.

Fotky narychlo pod lampičkou, takže omluvte kvalitu.

 

 

post-5320-0-74143200-1411588743_thumb.jpg

 

 

post-5320-0-99020000-1411588749_thumb.jpg

 

 

post-5320-0-20678800-1411588757_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pánové nemůžu si vzpomenout, jestli jsem to tu někde četl nebo se mi to vloudilo v nějakém snu o primkách, nedělaly se PSII automat s Myiotou i s plochým dýnkem?

Pod ploché dýnko se Miyota vejde s přehledem. Jak Humberta, tak oboje letce jsem takhle běžně ponosil. Dodávala se ale s automatickým..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...