Přejít na obsah

Servis


Doporučené příspěvky

  • Po roku...
  • Odpovědi 312
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prosím pěkně, mám doma jedny primky (památka na tátu) a rád bych nechal vyměnit prasklé sklíčko, vyčistit strojek, no prostě je dostat do stavu "skoro" nových. Nemáte tip na hodináře okolo Ostravy (Karviné)? Nerad bych to dal nějakému "amatérovi". Děkuji moc

post-1267-0-81042500-1559507418_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím pěkně, mám doma jedny primky (památka na tátu) a rád bych nechal vyměnit prasklé sklíčko, vyčistit strojek, no prostě je dostat do stavu "skoro" nových. Nemáte tip na hodináře okolo Ostravy (Karviné)? Nerad bych to dal nějakému "amatérovi". Děkuji moc

Sklo mám, strojek ti vyčistím a namažu, pokud nebudeš moc spěchat, seženu ti i hezčí korunku. Jsem z F-M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

... tak se mi to podařilo, bohužel.

Jestli sklo bylo neprůstřelné nebo nikoliv jsem při tom ale nezjistil... poradíte prosím někdo, jestli existuje náhrada sklíčka, popř. cenové relace?

díky moc

Není to standardní rozměr skla, poslal bych to do Eltonu. U zakázky můžou být problémy s přesností, navíc bys musel někam poslat celé hodinky, nebo pouzdro. Další věc, myslím, že luneta kvůli toho zobáčku musí taky dolů, a já bych to jinde než u výrobce neriskoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Kluci, když se mi zastavuje odservisovaná cal.66.4 po několika minutách stále na stejném místě, tedy vteřinová ručička se zastaví vždy + - viz foto. Kde hledat konkrétní chybu. 

 

Edit: Ručičky o sebe ani o sklo nezachytávají..

post-17158-0-01529900-1567057266_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...