Jump to content

Potápky na jaře

lukin_ova
 Share

Recommended Posts

Pořád čekám,kdy to bude aspoň trochu vypadat jako na jaře. Dnes jsem objevil první lístečky sněženek. :thumbsup_anim: Byť zatím bez květů, přesto jsem to nevydržel a něco jsem vyfotil.

Zkusme si vylepšit náladu hezkými fotkami hodinek v jarní přírodě.

Ty zelené lístečky co jsou na nich položené Bondovky, jsou lístečky sněženky. Zatím se jen dere zkrze promrzlou půdu, je to ale první předzvěst přicházejícího jara.

Kdo jste tady z jižnějších oblastí, tak už máte určitě mnohem lepší podmínky pro jarní fotky. Takže sem s nimi... :smile_anim:

post-15604-008834800 1331486242.jpg

• Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heleďte, nechci do toho kecat, ale když už je založený takovýhle pěkný téma, tak co se ho teda držet..? je problém umístit svoje fotky do jinýho odpovídajícího vlákna? zkuste se prosím držet "potápek a jarní přírody", za procházku venku to stojí.

:photo:

Lukine, ty bonodovky na těch fotkách vypadají úžasně, kdyby ses jich někdy chtěl zbavovat, nabídni je mě jako prvnímu, třeba zrovna budu trochu při penězích a ujmu se jich s radostí, moje PO by měli bráchu...

To bezpochyby měla, ostatně ona má pravdu vždycky. :) Mě monstra přitahovaly od začátku mojí chrononemoci..nejdřív se mi taky zdály hnusný a pak v průběhu času tou samou hnusotou zkrásněly.