Přejít na obsah

Potápky na jaře


lukin_ova

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 196
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

..to s tou Aziou, to povazujem za mladicku nerozvaznost a s nadhladom samozvaneho poloboha sa nad to povznasam :)

kazdopadne ste (ako kazda delegacia zo Svedska) vitani, hošici. Mna spoznate lahko, na ruke mam MM300 detskej velkosti, a navyse som - pri vsetkej skromnosti mne vlastnej - pomerne nezabudnutelny :D

 

 

:jawdrop:

post-2202-028272200 1335710190.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instante pojmem Asie se označuje vše od Prahy na východ, tudíž i OV je Asie, tudíž jsem myslel, že je jedno jestli Seiko sraz bude u vás nebo u nás :)

jinak řepa parádní :thumbsup_anim:, co bych za ní dal, mé afro se nedá s tím tvým srovnávat...

 

...pozrite ho, ekvilibristu, uz balansuje..prej tudiz.. :-) sibir to najlepsie zhrnul poznamkou na margo mojej nespavosti: "ty ses jak vlkodlak.. dyt i tak vypadas".

 

Chumpus: ja nemam strach z holicich strojku - holici strojky maju strach zo mna. :-) koniec off topic zoologickeho okienka, rubte sem kvetinky a lunety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sup sem s tym:

 

som z tych kvitkov normalne rozcitliveny, este ze mam mimikry pozieraca dusi.

nieco z mojho sukromneho arboreta - cercis siliquastrum, judasovec strukovity, kvitne z dreva az neskor vyraza listy. meno ziskal podla toho, ze sa na nom udajne obesil Judas. u nas krik, v krajine povodu aj maly strom.

plus nejake kvitnuce travy, to rozlisujem len na jedle - nejedle :) edit: vsetky jedlé uz odkvitli..

post-4112-035217100 1335800228.jpg

post-4112-093004700 1335800235.jpg

post-4112-025230200 1335800244.jpg

post-4112-018037800 1335800252.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, tos me teda prekvapil, ze ty Landmonstery jeste mas! ja jsem tady sest tydnu nebyl, tak jsem cekal, ze uz budou mit tak tretiho noveho stastneho majitele :) styska se mi po nich...

 

mám, mám, a z domu jen tak nepůjdou, ideální volnočasovky a víkendovky, teď jsem jim přikoupil novou gumu, mají se dobře :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, přírodní :), zkratka mezi Vsetínem a Rožnovem... dneska jsem tam i foukal do Drageru, prý si tam navalení valaši zkracujou cestu

a teď jednu bikerovskou... ber telefony :D

 

Hezky ty PAMy mas, TomeN moc hezky. Celkem dost velky, ale hezky.

Ale jses nepoucitelnej. Peta proste telefony nebere, anzto tam v Kr..... Nema signal. Takze jedine SMS, kdyz zrovna zavane dobrej vitr. A to vim I ja, co ho znam o peknejch par postu pozdeji.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...