Přejít na obsah

Na čem spíte?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

My mame Tempur asi mesic a spim jak zabity. Ja mam Original, moja Cloud, obe elite - tusim 25cm a nemuzu si stezovat. Kdyz se clovek prevali, behem par vterin se matrace prispusobi. Ja se vzdy prevaloval hodne, ale co je mame, neprevaluju se temer vubec. Prikladam to pohodlnosti matrace. Mame i polstare Tempur. Za me spani na jednicku. Staly puvodne 40-45k, nadrzo jsem si rekl o slevu a vysly 33k za jednu. Takze spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Srpnu jsem nevzal Tempur ale PerDormire (tvrdá dvoumatrace, k tomu profilované polštáře s paměťovkou) - nicméně po 7 měsících už snad můžu říct že oproti předchozí pružinovce (na které jsem se taky celou dobu musel převalovat, než jsem našel pozici ve které se dalo trochu vydržet - většinou na boku) se ten upgrade už nejmíň 200x zaplatil. Prostě padnu na záda, během pár minut odpadnu - a pokud mě nezačnou budit "divoké sny maxipsa fíka", vydržím v té samé pozici chrápat až do rána, bez bolení za zalomeným krkem a mraveniště v přeležených prackách. Jediný nepříjemný vedlejší efekt je že (prý hlavně při rýmě) zařezávám jak cirkulárka bez vypínače, což ráno poznám tak že druhá půlka pelechu je prázdná a drahá polovička dospává v obýváku... což mě teda sere (protože to časem budu muset řešit), ale chyba matrace to není  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • Po roku...
před 3 hodinami, bohus76 napsal:

Mám od nich matrace na manželské posteli a i pro děti jsme kupovali cca před 14 dni a pohoda. Měli vzorkovou prodejnu ve Zlíně na Jateční,teď se někde přesunuli, ale spokojenost ,obvykle jsem bral v akci 1+1 matrace.

Děkuji moc za informace, právě že jsem našel i negativ, tak proto zjišťují nějaká rizika. Chtěl bych taky 1+1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem pro nás výšku matrace 20 cm a paměťovou pěnu, chtěl jsem se na něco zeptat i přímo po telefonu a vše v pořádku.Jako poměr cena x výkon  pro mě velmi dobrá. Určitě by se daly najít nějaké lepší a taky dražší,ale jsem spokojen.Čeho se měl týkat ten negativ ?

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bohus76 napsal:

Bral jsem pro nás výšku matrace 20 cm a paměťovou pěnu, chtěl jsem se na něco zeptat i přímo po telefonu a vše v pořádku.Jako poměr cena x výkon  pro mě velmi dobrá. Určitě by se daly najít nějaké lepší a taky dražší,ale jsem spokojen.Čeho se měl týkat ten negativ ?

Našel jsem i toto na heuréce. Můžu se zeptat na název a v jaké cenové kategorii kategorii jsi je kupoval ?  Já chci velikost 90*200 1+1 pro větší váhu. Můžeš mi napsat do SMS zprávu ?

https://obchody.heureka.cz/levnematrace-eu/recenze/negativni#filtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2019 v 11:50, sorondo napsal:

Hodně jste tady řešily matrace, ale nikde jsem nenašel zmínku o tom, na co tu matraci pokládáte. Co říkáte na tohle

 

https://www.spime.cz/lamelove-rosty/modulovy-rost-spectra-nepolohovaci

Kdysi jsem to měl. Pokud to použiješ, máš tři pružící elementy - lamely, aktivní moduly a matraci. Pokud seš težší, můžeš se zabořit i o 30 cm v nejtěžším místě a pak v podstatě spíš vsedě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj všem, jsem ve fázi, kdy se ráno zvedám z matrace se značnou bolestí beder a potřeboval bych u nákupu odborně poradit. Je tu někdo ze členů, co se prodejem matrací živí např. a byl by ochoten mi poradit při koupi?

Díky, kdyžtak SZ:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, jsem ve fázi, kdy se ráno zvedám z matrace se značnou bolestí beder a potřeboval bych u nákupu odborně poradit. Je tu někdo ze členů, co se prodejem matrací živí např. a byl by ochoten mi poradit při koupi?

Díky, kdyžtak SZ:-)

Skoc k sousedce, to je dobra matrace podle toho co sem viděl


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...