Přejít na obsah

Na čem spíte?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 14. 10. 2020 v 14:22, enrico156 napsal:

Ahoj všem, jsem ve fázi, kdy se ráno zvedám z matrace se značnou bolestí beder a potřeboval bych u nákupu odborně poradit. Je tu někdo ze členů, co se prodejem matrací živí např. a byl by ochoten mi poradit při koupi?

Díky, kdyžtak SZ:-)

Nejses kurva trochu mladej na takovy fnukani? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Zrovna řeším matrace a co si budeme nalhávat, nevím o tom samozřejmě ani prd. Naposledy jsem matrace řešil před X lety a to to dopadlo na nějakou lepší IKEA, nevím už jakou přesně, ale vzhledem k tomu, že mám obecně celkem problém na něčem vážně pohodlně spát, tak to nějaký zmetek nebyl :) Nyní řešíme obnovu a v té záplavě materiálů a dalších se totálně ztrácím, řekl bych, že před lety jsem to měl jednodušší, nebo mi to tak možná teď jen ppřijde, nevím...Každopádně po přečtení zdejšího vlákna mě zaujala značka Purtex, nemá od nich matrace více lidí? Nějaké reference? Přijde mi, že si tam prostě vybrat musím vzhledem k rozmanitosti a díky bohu faktu, že nemají jen měkouše, obecně mám rád tvrdší matraci a žena taktéž. Celkem mě štve nynější situace, kdy si je člověk nemůže dojet zkusit, takže jsem přemýšlel o tom, vzít nějakou oboustrannou, kdy je každá strana jiná, tedy dvojnásobná šance, že to klapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval Bellsi matraci asi před měsícem, nakonec u MPO - kupuješ to přímo od českýho výrobce, bez prostředníků, což mi přišlo prima. Plus maj ty manželský, třeba 180 x 200 bez ďoury, což teda oceňujou hlavně děti, že když se k nám naprdelej, nezapadnou:)
 V rámci jejich "akce" 1 plus 1 , která je asi furt, lze vybrat i tu velkou a máš ji jakože za půlku. Mě vyšla ta jakože dražší manželská s nějakym dobrym potahem na třináct myslim, je oboustraná (ta tvrdší už pro nás až moc, spíme na měkčí), vyrobili ji asi za tejden. Tak jen tip.

https://www.mpo-matrace.cz/matrace-1a1/#/show-all

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Micey napsal:

Já kupoval Bellsi matraci asi před měsícem, nakonec u MPO - kupuješ to přímo od českýho výrobce, bez prostředníků, což mi přišlo prima. Plus maj ty manželský, třeba 180 x 200 bez ďoury, což teda oceňujou hlavně děti, že když se k nám naprdelej, nezapadnou:)
 V rámci jejich "akce" 1 plus 1 , která je asi furt, lze vybrat i tu velkou a máš ji jakože za půlku. Mě vyšla ta jakože dražší manželská s nějakym dobrym potahem na třináct myslim, je oboustraná (ta tvrdší už pro nás až moc, spíme na měkčí), vyrobili ji asi za tejden. Tak jen tip.

https://www.mpo-matrace.cz/matrace-1a1/#/show-all

Díky za tip, schválně mrknu, se v tom teď matlám, to je hrozný :D Určitě chci jednu velkou, alias bez ďoury, děti nemáme, ale víš jak, rok v manželství, to se k sobě ještě máme, takže střed postele nebývá prázdný :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou jednou velkou matrací opatrně, nevím jestli lze zvolit rozdílné tuhosti dle zatížení. Další věc je, že to někdy hází "vlny" jak se pohne jeden, pohne i s druhým. Doporučuji vyzkoušet. No a ještě jestli je pratelná, tak aby se povlak, z té dvojmatrace vešel do pračky.

Upraveno uživatelem milda21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My právě takhle jednu velkou v celku máme i nyní, takže co se týče toho, máme vyzkoušeno a vyhovuje. Vlastně už jsem na to i tak zvyklý, že když jsme třeba někde, kde jsou oddělené, tak mě to i vysloveně štve :) Samozřejmě ta jedna velká musí být pořádně udělaná, aby fungovala jak má, to mohu určitě podepsat i jako totální lajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky všem za tipy, říkal jsem si, že tady z toho něco vzejde a stalo se :) Máme zhruba předvybráno, takže jakmile se bude blížit i termín dodání nové postele, tak objednáváme. Na poměry toho, co tu tak koluje jsem více při zemi, ale ono je to dané i tím, že já třeba vysloveně nesnáším paměťovku. Vím, že spoustu lidí si to nemůže vynachválit, včetně třeba i mých rodičů, ale já to nedávám. Spal jsem takhle právě u našich víkend na paměťovce a pak jsem prosil, ať na tu postel, kde přespáváme, když přijedeme na návštěvu vrátí původní matraci, jelikož jsem byl totálně rozbitý. Každopádně kombinace tužší matrace společně s přírodními materiály si myslím bude dobrá, navíc dvě tuhosti, takže to musí klapnout. Štve mě, že teď není možnost matrace zkusit, ale třeba se to ještě stihne trošku rozvolnit, stejně čekáme, než bude samotná postel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, že jsem narazil na tuhle diskusi. Já jsem schopen se vyspat na čemkoliv, aktuálně mám asi to nejhorší, co může být - letiště s pružinovou matrací (odklápěcí s úložným prostorem dole). Nicméně nové přítelkyni se nezamlouvá, tak uvažujeme o něčem novém, diskusi si projedu, pokud někdo shrne, budu jen rád. Je tu ale jedno zásadní omezení - můžu mít maximálně 160 cm. Tedy je tu rezerva pár cm navíc na širší čelo (dohromady se tak vleze asi 167 cm), ale "stoosmdesátku" tam fakt nedostanu. 

Nechci šetřit každou korunu, ale vodní postel s vyhříváním a vlnobitím za 150 tisíc zase taky nechci. Nějaká rada na kompletní postel včetně roštů, matrací, bezúdržbovou s nějakou delší výdrží? Předběžný rozpočet je tak 50 tisíc, ale není to tesané do kamene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...