Přejít na obsah

tenge


Doporučené příspěvky

Kdybych měl udělit feedback, tak by byl neutrální. Negativní to není jen proto, že vždy může přijít ještě něco horšího. Člen tenge projevil zájem o hodinky Breitling Chronomat, které jsem nabízel. Jelikož není z Prahy, tak jsem se nabídl, že mu je mohu dovézt (ráno o víkendu) na Suchdol, kde měl zkoušku ve škole. Tenge si hodinky prohlédl, ale když chtěl vybrat peníze z bankomatu, tak zjistil, že u sebe nemá vůbec žádné doklady (bez těch bych já zkoušku na univerzitě skládat nemohl), peníze, ani platební kartu. Domluvili jsme se, že v pondělí hodinky odešlu EMS k němu do práce. Přijel jsem domu, zamknul jsem prodejní vlákno a tengemu jsem zaslal svoje čísla účtů a požádal ho o adresu. Přišla mi odpoveď (druhý den), že o hodinky nemá zájem.

 

Abych zde nebyl osočen, tak ve zprávě od tengeho byla zřejmě i kouzelná fráze omlouvám se, ale pointa je taková, že druhému zájemci jsem logicky napsal, že hodinky jsou prodané, takže je již potom koupit nechtěl. Nakonec jsem hodinky prodal asi o 6 000 Kč levněji.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Dávám za 100%. Skvělá domluva, hodinky přesně dle popisu, rychlé jednání a příjemný pokec..o hodinkách i autech :))) Vřele doporučuji. Pro mě 100% důvěryhodný člen. Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...