Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 28 minutami, African napsal:

Jsem včera konečně zhlédnul Finding Michael a mám z toho trochu smíšené pocity. Celé je to tak trochu bouda na diváka, ale je to celé hezky natočené a kompenzuje je to, že je to celé dělané pro dobrou věc 👍 Je tam halda nových záběrů Everestu a několika Rolexek , takže doporučuji ať si na to každý udělá obrázek sám.

Findiong Michael.jpg

Cez víkend som to pozrel a je to presne tak ako píšeš. Po vzhliednutí tohoto filmu mi ale vyhodilo Disney+, že si mám pozrieť Free solo o Alexovi Honnoldovi. Lepšie som ani nemohol spraviť, veľmi dobre spravený dokument a tie zábery sú neskutočné .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MR1990 napsal:

Cez víkend som to pozrel a je to presne tak ako píšeš. Po vzhliednutí tohoto filmu mi ale vyhodilo Disney+, že si mám pozrieť Free solo o Alexovi Honnoldovi. Lepšie som ani nemohol spraviť, veľmi dobre spravený dokument a tie zábery sú neskutočné .

Free sólo je pecka, dál mohu doporučit pokud si neviděl Meru a film Broad Peak, mám dojem že na Netflixu....images.jpeg.396b758ebabfa677c45880200d8d6ed8.jpeg

MV5BMTQ4MDM3NjY2Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwNjkyNTIzNjE@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MR1990 napsal:

Cez víkend som to pozrel a je to presne tak ako píšeš. Po vzhliednutí tohoto filmu mi ale vyhodilo Disney+, že si mám pozrieť Free solo o Alexovi Honnoldovi. Lepšie som ani nemohol spraviť, veľmi dobre spravený dokument a tie zábery sú neskutočné .

Tam me akorat strasne rozcilovala ta jeho blondata.. pani, jinak pecka, ten vykon sam o sobe z jinyho sveta, a jeste krasne natocenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, enGiN napsal:

Tak letenky na listopad koupeny, konečně je zase na co se těšit... Máme v plánu Three Passes, tak jsem zvědav, v oblasti Everestu jsem ještě nebyl :) 

Pecka, bude se Vám líbit, hlavně famózní Everest 🥰 S kým letíte? Ty ceny co tak koukám asi stále žádná hitparáda co? 😖

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Pecka, bude se Vám líbit, hlavně famózní Everest 🥰 S kým letíte? Ty ceny co tak koukám asi stále žádná hitparáda co? 😖

Jak říkáš, ceny žádná hitparáda no... Nakonec jsme se rozhodli pro Qatar Airways z Vídně za 23.500,- Kč a v ideálním termínu sobota odlet, neděle za 3 týdny návrat. Z Prahy lety špatně navazovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, enGiN napsal:

Jak říkáš, ceny žádná hitparáda no... Nakonec jsme se rozhodli pro Qatar Airways z Vídně za 23.500,- Kč a v ideálním termínu sobota odlet, neděle za 3 týdny návrat. Z Prahy lety špatně navazovaly.

Jop, to je brutál, letos dávám pohov pokud s tím nehejbnou a příští rok se uvidí. Co tak všude slyším, mělo by se to vrátit do normálu až se uklidní letecká situace, ale kdy to bude nikdo neřekne :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první letošní projekt jest upečen 🙏 Rakouský bratr hledal, hledal až našel přenádherný kopec jménem Grimming (2351). Fascinuje mě jeho osamocení, takový správný solitér jest to :notworthy: Nejedná se o nikterak extrémní a náročný výstup, spíš setkání dobrých přátel, ale podceňovat nelze samozřejmě nic, po té co jsem málem zgebnul na Sněžce už jsem nějaký ten pátek na pozoru 😆 Počkáme na trochu stabilnější podmínky, volno v práci a kolem května už bych to viděl hurá nahoru....

image001.png

image002.png

image003.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Zdenek1307 napsal:

Ten vypadá moc hezky a vidím ho poprvé. My uděláme tradičně "otvírák sezóny" na Schneebergu a pak už dle času, možností a peněz... snad nějaký Švajc.

Schneeberg je taktéž fajnový kopec, tam jsem také nikdy nebyl 😆 Švajc řeším na září které mám letos asejc volnější, tak už snad....musím to zaklepat, ale můj dvorní horský vůdce je zase někde v pejru a nekomunikuje. Máš nějáký nápad už na Švajc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Schneeberg je taktéž fajnový kopec, tam jsem také nikdy nebyl 😆 Švajc řeším na září které mám letos asejc volnější, tak už snad....musím to zaklepat, ale můj dvorní horský vůdce je zase někde v pejru a nekomunikuje. Máš nějáký nápad už na Švajc?

Zvykl jsem si na kombinaci jezero+hory, takže tak. Je jich tam hodně, ale zatím to směřuji na Klöntalersee a okolí. Je to jedna ze tří variant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám sobecky, že ti to klapne. Mám stále v plánu, než půjdu do důchodu, oběhnout UTMR a při té příležitosti poslat ženu nahoru s guidem. Takže pak ocením všechny osobní reference a zkušenosti

@African- jakou stranou tam chcete?

Upraveno uživatelem Ajaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Ajaj napsal:

Tak doufám sobecky, že ti to klapne. Mám stále v plánu, než půjdu do důchodu, oběhnout UTMR a při té příležitosti poslat ženu nahoru s guidem. Takže pak ocením všechny osobní reference a zkušenosti

@African- jakou stranou tam chcete?

Tak to jsi dobrý divoch, kolik chceš běžet? My jdeme švýcarskou normálkou Hornligrat. Samozřejmě ti pak dám vědět co a jak, samozřejmě i kontakt na dobré guidy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...