Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Velká škoda dobrých lezců, do poslední chvíle člověk doufá že se stane zázrak, ale hory jsou bohužel neúprosné :-(

 

Já dnes začal s intenzivním tréninkem, máme to za pár, už se na to klepu :-) Tyhle schody se stanou na pár dalších týdnů v plné polní mým nejlepším kamarádem, kterého začnu brzy velmi nenávidět....:-) Do toho jsem si ještě v noci nařídil budík na každé dvě hodiny, abych se moc nevyspal, lijavec, fujara, no upřímně mě to moc nabaví :-)

post-364-0-56235600-1552221572_thumb.jpg

post-364-0-19797700-1552221598_thumb.jpg

post-364-0-65842100-1552221612_thumb.jpg

post-364-0-34578900-1552221630_thumb.jpg

post-364-0-15928600-1552221645_thumb.jpg

post-364-0-28856400-1552221759_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri jestli tak co 2 hodiny budíš i ženu, tak to je opravdu adrenalin a příprava na krizové situace jako řemen:-D

To bych si sám sobě upletl oprátku, spal jsem v jiném pokoji :-) Ty shody jsou super, s batohem nahoru dolů jednou paráda, po třetí už bolí nohy, tak jsem to dal pětkrát a cítil se jak kdybych vylezl Everest :-) Kupko, ty by jsi to dal levou zadní, ale já su po zimě nějakej fifos. A to jsem si ještě doma namazal nohy Thermolkou, pak si nevědomky prohrábl koule a teď tu kvičím jak Michael Jackson.... Jinak ty schody vedou až do samotného nebe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A to jsem si ještě doma namazal nohy Thermolkou, pak si nevědomky prohrábl koule a teď tu kvičím jak Michael Jackson.... Jinak ty schody vedou až do samotného nebe :-)

:lol2:

 

Mimo jiné,dát ty schody :eek:,tak to by bylo moje poslední veřejné vystoupení :P :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to vlastně za krásnej kopec ? Kam se chystáš ?

 

Velká škoda dobrých lezců, do poslední chvíle člověk doufá že se stane zázrak, ale hory jsou bohužel neúprosné :-(

Já dnes začal s intenzivním tréninkem, máme to za pár, už se na to klepu :-) Tyhle schody se stanou na pár dalších týdnů v plné polní mým nejlepším kamarádem, kterého začnu brzy velmi nenávidět....:-) Do toho jsem si ještě v noci nařídil budík na každé dvě hodiny, abych se moc nevyspal, lijavec, fujara, no upřímně mě to moc nabaví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kluci, HUDY čaruje po zimě s cenami, stojí určitě za to se tam juknout B) Tady tu chlupatici obdivuji rok, ale za pět to byl nesmysl, v Rakousku 190,00 Eur, taky zklamání  a dneska jsem ji konečně doveze kurýr :punk: Za ty prachy by to byl hřích ji tam nechat.....

 

https://www.hudy.cz/bundy_panske/millet-8-seven-windsheep-hoodie,100077447-saphir.html

post-364-0-88765200-1553767582_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)

 

Shamway to má správně, škoda jen že už tam nestojí ten hrad, člověk by si nahoře dal rád pivko :-)

Vem na záda dítě, dělával jsem to tak. Je to větší sranda a i ty si budeš hlídat slovník :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem na záda dítě, dělával jsem to tak. Je to větší sranda a i ty si budeš hlídat slovník :-).

 

By dítě koukalo  :lol2: Nemám čas, byl jsem makat asi 3x a 1x si zaběhat, to je krach. Jsem v práci nebo s rodinou, nic mezitím právě neexistuje a to znamená jedno. Pojedu pěkně chcíplej, tlustej a prvních pár dní budu flusat krev, ale jelikož už jsem párkrát takto nepřipraven jel, vím co mě čeká, žádný stres :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By dítě koukalo  :lol2: Nemám čas, byl jsem makat asi 3x a 1x si zaběhat, to je krach. Jsem v práci nebo s rodinou, nic mezitím právě neexistuje a to znamená jedno. Pojedu pěkně chcíplej, tlustej a prvních pár dní budu flusat krev, ale jelikož už jsem párkrát takto nepřipraven jel, vím co mě čeká, žádný stres :D

Jojo, chápu ( též už se nepřipravuju jako kdysi ). Budu očekávat fotky :-), znáš mě. Prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, HUDY čaruje po zimě s cenami, stojí určitě za to se tam juknout B) Tady tu chlupatici obdivuji rok, ale za pět to byl nesmysl, v Rakousku 190,00 Eur, taky zklamání  a dneska jsem ji konečně doveze kurýr :punk: Za ty prachy by to byl hřích ji tam nechat.....

 

https://www.hudy.cz/bundy_panske/millet-8-seven-windsheep-hoodie,100077447-saphir.html

Dík za tip, už ji mám taky:-). Parádní..na mě možná až moc teplá:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...