Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

To už bude skoro na hromadnou objednávku.😂

@African jak jsi psal o tom Pinguinu, mám od nich membránovou Gelantos softshelku a rozlepili se mi ty pásky, co jsou přes švy, kolem límce a v kapuce. Dá se to opravit/přelepit nebo už ne? Koukal jsem, že dělají i "servis".

A taky tam mají pěkný bundy...

Upraveno uživatelem cema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, wawrik napsal:

Božemôj... A tejto cháske sa ja rozpisujem o trendoch v konštrukcii hifi ultralajt búnd?! Gumené mundúry na vás! Tie neprekopnete ani krompáčom a pred sračkami v škarpe vás ochránia dokonale :D

Tata vzdycky rikal, vsichni horolezci chlastaji, aj Messner. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cema napsal:

To už bude skoro na hromadnou objednávku.😂

@African jak jsi psal o tom Pinguinu, mám od nich membránovou Gelantos softshelku a rozlepili se mi ty pásky, co jsou přes švy, kolem límce a v kapuce. Dá se to opravit/přelepit nebo už ne? Koukal jsem, že dělají i "servis".

A taky tam mají pěkný bundy...

Jop, zavolej přímo klukům do Náchoda na obchod, servis dělají v pohodě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Na Alpsport maji HP Protector 5.0 za 7693,-. No prece to tam nenecham!

Dobrá volba 👍 Já musím vzít kalkulačku do ruky a udělat si v těch financích trochu pořádek, no a pak se uvidí, ale tohle je prozatím vítěz. Pokud by tedy pasoval na mé atypické tělo formátu malého šimpanze :lol:

6wgBeS (1).jpeg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, nickolas napsal:

No ja taky nejsem extra vystavni typ ;) Ale zmeril jsem se uplne vsude a podle tabulky HP (maji ty miry u kazdeho hadru podle strihu) a velikosti pindika, by mi to melo sednout 👍 Prinejhorsim vratim...

Jasný. Já beru zpravidla přes eshopy M a L najednou, abych neobjednával na dvakrát, ale kolikrát prostě nejde ani jedna. Tilak, Mammut mi poslední dobou nejde, tam už to ani nezkouším. Mammut mrzí protože ho mám rád a vcelku dost hadrů od nich mám k plné spokojenosti. Millet gaťky přijdou zítra, tak snad to dopadne....Jinak mám 170cm, krátký nohy a 75kg spíš v pupku, takže nic moc na hadry, ale Millet musím zaklepat poslední dobou pasuje. Dej vědět jak jsi dopadl :cheers:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, pochlubim se ;)

S tema velikostma je to na dalku blby. Obzvlast kdyz ma jeden pupek. Loni jsem kupoval Primaloftku od North Face a jejich gate. Rikam pani, bude to XL nebo XXL, jsem tlustoch. No a bylo to nakonec L. Kdybych to bral pres net, nikdy bych L nevzal, ani kdyby to podle tabulek sedelo. Neveril bych tomu. Jenze ted je to s osobnim nakupem dost blby a kdovi kdy otevrou. Navic ta sleva je hezka, co si budem. Vyzvednu si to pristi tyden na prodejne a kdyz to bude blby, rovnou to tam necham. Nejsou to trenky, vyzkousim si to i v podchodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nickolas Jestli ti to pomůže, na mých 179 cm a 87 kg mi L bylo malé (prsa, průramky) v XL jsem se ale ztrácel celkově. 

@African S tím Mammutem to mám stejně, chtěl jsem zimní minulý rok a nešlo to. Nějak proměnili střihy nebo výrobce.... Nebo jsme hezčí 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, DavidLC napsal:

@nickolas Jestli ti to pomůže, na mých 179 cm a 87 kg mi L bylo malé (prsa, průramky) v XL jsem se ale ztrácel celkově. 

@African S tím Mammutem to mám stejně, chtěl jsem zimní minulý rok a nešlo to. Nějak proměnili střihy nebo výrobce.... Nebo jsme hezčí 🙂 

Jsem kecal s klukama s Hudy, když byli na představení nové kolekce již před dvěmi lety a to už Mammut jel pecky pro atlety, což znamená pro extrémně vyzáblé postavičky odpovídající výšce. Musel bych mít tak o 10kg méně, aby mi ty hadry šli, je tedy pravda, že podle tabulek je to má zdravá váha :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, African napsal:

Jsem kecal s klukama s Hudy, když byli na představení nové kolekce již před dvěmi lety a to už Mammut jel pecky pro atlety, což znamená pro extrémně vyzáblé postavičky odpovídající výšce. Musel bych mít tak o 10kg méně, aby mi ty hadry šli, je tedy pravda, že podle tabulek je to má zdravá váha :D

Pak ať se přejmenujou na Užovka :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nevydrzel a pro bundu si zajel uz dneska. Hned jsem ji tam vyzkousel a nakonec to neni XL, ale L. A vlezu se do ni i s primaloftkou uplne perfektne. Akorat teda nesmim moc pribrat 🤣

Bunda je pocitove fakt super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

178/90

Tlustoch. Jeste nedavno jsem potreboval vsechno XXL, proto jsem ted neduverivej k tomu L. Za poslednich par let se mi dari trochu hubnout, takze se vracim k normalnim velikostem. Ale hezky pomalicku, polehoucku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, quest987 napsal:

Na YTB dobrej podcast od Brocast s Radkem Jarošem.

https://youtu.be/wz0UqnFGUIU

Díkas, vypadá to na příjemný pokec, ale budu muset tak na třikrát, je to vcelku dlouhý 👍

To nickolas: Tak paráda, že ti to dopadlo. Mě přišli ještě další dvoje gatě, ani jedny nebyli, tak jsem zajel osobně taky a vybral znova Pinguiny, konec konců jsem s nimi byl velmi spokojený ;) Není nad osobní vyzkoušení.... 

https://www.pinguin.cz/alpin-l_pants

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem bundu otestoval na lesni prochazce. Jsem nadsen! Velikost, funkcionality - kapsy, kapuce, vetrani, vsecko perfekt. 
Akorat zena rikala ze jsem jebly, jak jsem se furt oblikal, vyslikal, zapinal, rozepinal... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...