Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, nickolas napsal:

Uz jsem bundu otestoval na lesni prochazce. Jsem nadsen! Velikost, funkcionality - kapsy, kapuce, vetrani, vsecko perfekt. 
Akorat zena rikala ze jsem jebly, jak jsem se furt oblikal, vyslikal, zapinal, rozepinal... 🤣

To znám a počkej teprva až proběhneš prvním trnkovým keřem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, nickolas napsal:

Uz jsem bundu otestoval na lesni prochazce. Jsem nadsen! Velikost, funkcionality - kapsy, kapuce, vetrani, vsecko perfekt. 
Akorat zena rikala ze jsem jebly, jak jsem se furt oblikal, vyslikal, zapinal, rozepinal... 🤣

🙂🙂 naprosto rozumím, ja furt šmrdlal s větrákama, jak je nastavit a s kapucou to samý, žena jen oči v sloup. Ještě že mám sousedokamaráda, s ním se dá pokecat u plotu hodiny a rozumíme si  🙂

IMG-20201120-WA0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je varoval. Rikal jsem ze prvni testovacku si udelam sam. Ale kdepak, to byly reci o rodine, hodnotach, sobectvi. No a jak to dopadlo??? Priste si jdi sam! Takovych cavyku kvuliva vetrovky! Podivej se v cem chodi deti! 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už jsi byl doma ve sprše? 🙂

 

OT: Jinak, chlapy, jaké máte zkušenosti s kalhotami od Millet? Koupil jsem jedny trekker stretch zip off (za litřík jsem tam nemohl nechat), dokonce jsem trefil i velikost posledního kousku v krámu....asi osud 🙂 Jsou příjemné a 2v19-46748_trekker_stretch_zip_off_pant_tarmac_MIV6384-4003_03.jpg.3aae5c413863e451d207c9c61ad5388a.jpg

A chodí tady někdo s trekovými holemi? Zajímalo by mě, zda na Leki micro trail pro (obecně ke všem Leki) lze dokoupit košíček do sněhu (v balení není). 

612275_0.thumb.jpg.79ed2af9c74a89b51bee7b63fe41a10f.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

@moco Mokry test si nechavam na Bilou Opavu, az bude pekne mlha a lehky destik. 

nene, jako správný pacient to musíš zkusit doma pod sprchou 🙂 Jen se tady zeptej... myslím, že každý už tady pod sprchou byl, aby otestoval investované peníze 🙂

 

@Ajaj s fixní délkou jsem v toho, své dosavadní nastavuji jen jednou a přechytávám si, když potřebuji. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už jsi byl doma ve sprše?
 
OT: Jinak, chlapy, jaké máte zkušenosti s kalhotami od Millet? Koupil jsem jedny trekker stretch zip off (za litřík jsem tam nemohl nechat), dokonce jsem trefil i velikost posledního kousku v krámu....asi osud  Jsou příjemné a 2v19-46748_trekker_stretch_zip_off_pant_tarmac_MIV6384-4003_03.jpg.3aae5c413863e451d207c9c61ad5388a.jpg
A chodí tady někdo s trekovými holemi? Zajímalo by mě, zda na Leki micro trail pro (obecně ke všem Leki) lze dokoupit košíček do sněhu (v balení není). 
612275_0.thumb.jpg.79ed2af9c74a89b51bee7b63fe41a10f.jpg
 

Ma to stejny system meli by tam jit nandat kdyz si je dokoupis


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco - spicka se da normalne odsroubovat. Ale nevim, jestli na tyhle klacky prodavaji i zimni kotouce. Anebo maji mozna  vsechny jejich klacky stejnej prumer dole

jinak ten zavit je s umely hmoty, takze uz po prvnim sundani je trochu „zvejklej“. Tak bych to videl, ze vydrzi par sezon, pokud menis jen  2x do roka letni/zimni & z/l

59327FF8-EF91-40F8-9ECB-475EF040A386.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci,

na jaro, bych chtěl mladou 4+ vytáhnout na první noc do nějakého kempu, nebo možná i lehkou turistiku. Je tohle totální shit, nebo na noc pro chlapa a dítě je to cajk?

https://www.hudy.cz/trail-l?size=187788

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Shitový stan už dnes nekúpiš, poslúži čokoľvek. Ten v linku je trochu menší, ale pre dospelého s deckom OK. 2,2 kg je taký zdravý priemer, aby si ho mohol občas aj pár dní ponosiť. Nebude veľmi vetrať, ani v silnom vetre nebude najstabilnejší, ale ako píšem - žiadny prúser. Celkom príjemný kompromis, za tie peniaze v pohode.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď sme pri Kilimándžáre - ako to tam vyzerá s počtom turistov a koronakrízou? Vždy som tam chcel ísť, ale kvôli pretlaku ľudí som nakoniec išiel radšej na Mt. Kenya, ale ak to korona trochu pretriedila, možno by bol dobrý plán tam ísť hneď po uvoľnení/očkovaní... Nevyzná sa niekto v tej oblasti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...