Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 28 minutami, Z. Paul napsal:

Souhlas, výkony super /pro mě, určitě je to borec/, ale radši si poslechnu rozhovor nebo přednášku od Máry/Háčka/Trávy a jiných .... 

Já je moc nepitvám a mám je rád všechny, jsou to střelci :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo střelec to je, jednou jsem ho vyhrabával že závěje u Nový Páky kde se mu nechtělo stát v kolone, tak to vzal přes vesnice kde byly nafoukaný metrový závěje. Jel z Vrchlabí z nemocnice po ty amputaci prstů a samozřejmě tam zapadl. Skončilo to tak, že si zavolal hasiče....

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Prochy68 napsal:

Jo střelec to je, jednou jsem ho vyhrabával že závěje u Nový Páky kde se mu nechtělo stát v kolone, tak to vzal přes vesnice kde byly nafoukaný metrový závěje. Jel z Vrchlabí z nemocnice po ty amputaci prstů a samozřejmě tam zapadl. Skončilo to tak, že si zavolal hasiče....

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Ale to měl ještě Opla, se Subárkem už se mu to nestane 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Prochy68 napsal:

Měl půjčenýho nějakýho automata, nějaký MPV. Musel bych se kouknout na fotky co to bylo.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Včera a dnes... partneři k posunování.

201506220129_20150621_6872.jpg

1431257700.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Prochy68 napsal:

Tak si me Afri donutil se podivat na fotky a mel teda tenkrat (2013) tu Zafiru 🙂 Jen si pamatuju ze rikal, ze to neni jeho bezne auto, ze ma pujceneho automata kvuli tem prstum.

 

Jop, to byl o Opla, jestli ty auta mají jednom půjčené, nebo od partnera přímo dostávají, opravdu nevím. Já vytáhl po roce železa, od šesti na nich skáču po skalách a nohy tedy pěkně brnkají, člověk si odvykne raz dva. Ale je tu upřímně božsky :guitar:

DSC_0166_copy_3024x1704.jpg

DSC_0165~2.JPG

DSC_0163_copy_1704x3024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, African napsal:

á vytáhl po roce železa, od šesti na nich skáču po skalách a nohy tedy pěkně brnkají, člověk si odvykne raz dva.

Keď sme pri tom... Nemáš tip na ľahké mačky alebo aspoň poriadne hrotové nesmeky, ktoré by boli na nohu sedemročného šarkana (okolo 33)? S tým tu dosť bojujeme, nesmeky Snowline sú až od veľ. 35 a jedny staršie mačky, čo mu zhruba sú, vážia kus cez pol kila... Často sa kvôli tomu musíme otáčať, v tých prudkých šikmých traverzoch sa s ním bojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, African napsal:

Jop, to byl o Opla, jestli ty auta mají jednom půjčené, nebo od partnera přímo dostávají, opravdu nevím. Já vytáhl po roce železa, od šesti na nich skáču po skalách a nohy tedy pěkně brnkají, člověk si odvykne raz dva. Ale je tu upřímně božsky :guitar:

Hele, v kanclu to taky neni spatny 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, wawrik napsal:

Keď sme pri tom... Nemáš tip na ľahké mačky alebo aspoň poriadne hrotové nesmeky, ktoré by boli na nohu sedemročného šarkana (okolo 33)? S tým tu dosť bojujeme, nesmeky Snowline sú až od veľ. 35 a jedny staršie mačky, čo mu zhruba sú, vážia kus cez pol kila... Často sa kvôli tomu musíme otáčať, v tých prudkých šikmých traverzoch sa s ním bojí.

To ti bohužel neporadím, ale poptám se kluků a dám vědět. Brzy je budu taky potřebovat ;) Jsem v cíli, famózní výčum, tak jak jsem čekal 😁 Prochy, není o co stát, zima, dřina a pot, však to znáš 🤭

DSC_0172.JPG

DSC_0170_copy_3024x1704.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik zkusil bych koupit tyhle Nortec Alp a šikovné ruce v dílně by to dokázaly o pár oček zkrátit na požadovanou velikost.

 116575.jpg.06ecf10fa93038f986347dfcdc83a60e.jpg

@Beet já to peru na program "sport" raději na 20°C ale výrobce má myslím 40°C (goretex), žádný speciální prášek na to nemám (musím už něco pořídit), většinou, když je to jen propocené (99% případů), tak to peru bez prášku nebo vezmu manželce tekutý prášek na jemné prádlo. Důležité je dát co nejmenší otáčky na ždímání. Zkoušel jsem teď Pertex větrovku, která byla 3x praná a voda stále stéká po povrchu. 

Rád se v tomto nechám poučit co je dobré pro GTX a Pertex

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, moco napsal:

zkusil bych koupit tyhle Nortec Alp a šikovné ruce v dílně by to dokázaly o pár oček zkrátit na požadovanou velikost.

Tie Snowline, čo používame, sú rovnakého typu. Ale sú mu veľké, a upravovať ich nemám odvahu, lebo jedno očko, čo som na svojich roztiahol na skalách, sa už otvára stále, nech ho zatvorím akokoľvek. Možno by sa dalo nahradiť a zavariť, ale nemám vercajg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Beet napsal:

Chlapi, čím a hlavně jak perete texové věci (kalhoty, bundy Goretex). Jen v ruce, nebo v pračce na outdoor program, nebo?

V pračce a používám totok ;)

https://www.hudy.cz/clothing-repel-performance-wash-300-ml-x-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...