Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Mně se vosvědčila tadle punčocha... Moka konvičku tahám v autě, ale na vejšlap mám radši lavor kafe, extra teď v zimě..  To co postoval afrika u mně krachlo na tom, že pak taháš pytel s mokrym použitym kafem v batohu.

595946_0.jpg

Upraveno uživatelem busdriver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, busdriver napsal:

Mně se vosvědčila tadle punčocha... Moka konvičku tahám v autě, ale na vejšlap mám radši lavor kafe, extra teď v zimě..  To co postoval afrika u mně krachlo na tom, že pak taháš pytel s mokrym použitym kafem v batohu.

 

...si ten pytel necháš na "druháčka" 🙂 

Mně se Afriho pytel líbí 🙂 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, moco napsal:

...si ten pytel necháš na "druháčka" 🙂 

Mně se Afriho pytel líbí 🙂 

Já že mě jenom chutnalo, je pravda že si pak ten pytel táhneš dál. Já si kafe, když už ho tedy sebou chci nosím v termosce a na pohodu :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,preluskal som to tu cele a klobuk dole, vela krasnych zazitkov a driny.napriek tomu, ze nie som ziaden horolozec, tato tema ma uputala,  aj ten wawrikov blog som prestudoval😀

Ked uz ste tak znali, viete mi prosim poradit nejake knizky o budhizme? Tato tema ma tiez zaujala a rad by som sa o tom dozvedel viac,no nechcem kupit nezmysel.proste nieco na uvod do problematiky.

Vopred velka vdaka a nech sme zdravi a vam to lezie minimalne tak dobre, ako doteraz.

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Prochy68 napsal:

A nepojedou lanovky, možná to ještě přehodnotitm.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Já bych to taky moc neřešil, většinou stejně většina lidí jde jednou profláklou cestou, tak zahneš do leva, a stejně tak dál až jsi úplně sám :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jovani napsal:

v SR nemozes z okresu do okresu, okrem za pracou a aj to len s certifikatom ... :(

Kdybyste si tam nechali "netopyre" a neposlali nam ho do Cech, mohli jste se mit stejne dobre jako my 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...