Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, jovani napsal:

u nas napr. takto :(
jo, celebrit sa to netyka

 

U nas to bude taky, my musíme akorát rychle přijet na parkoviště a zmizet do lesa, potom zase rychle z lesa do auta a pryč aby na nás detektivové nenarazili 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky. Mě to kdoví jak nelákalo, ani nevím proč a ve videotéce za to chtějí 75 kaček. Zdarmo se ale rád podívám ;) Jsou o celé té výpravě takový divný reakce od lezců, tak si zkusím ještě nějaké čtení vygůglit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ty lidi musí prostě něčím chytnout, z ženských jsem měl třeba hrozně rád Zuzanu Hoffmanovou a četl o ní haldu věcí, viděl i nějaké ty dokumenty a ten její styl mě prostě něčím fascinoval. Pak příjde pravý opak jako třeba Pavlík Bémů, kterej je mi úplně ukradenej. Má úplně famózní knížku K2 s krásnými fotkami, kterou jsem měl na festivalu už pomalu v košíku, když pak ajéjé Bém, děkuji nechci....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, African napsal:

Krásný 👍 Jo a lidem hrabe ve velkým ....:D

hrabe, k nam do autosalonu prisiel borec v polovicke novembra uplne bosy, ziadne galose ani ponozky...kolega sa ho opatrne pytal co a ako a on odpovedal, ze je to pre neho vyzva ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, obchodnik-o3 napsal:

hrabe, k nam do autosalonu prisiel borec v polovicke novembra uplne bosy, ziadne galose ani ponozky...kolega sa ho opatrne pytal co a ako a on odpovedal, ze je to pre neho vyzva ...

Kamarád, mladší ročník, má každý měsíc nějakou takovou přiblblou výzvu, jako např. měsíc bez bot, měsíc bez polštáře, měsíc bez alkoholu, bez sladkostí, bez sebe sama (nesmí zahlédnout svůj odraz), bez kávy, a podobné číčoviny. Nemá babu, tak vymýšlí k.kotiny s podobnými "mileniány". 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...