Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Ja tam ani moc nechtel, nejak zvlast se mi tam nelibi, ale kdyz jsem jel kolem......jel jsem pres Loucnou, ale to mi prislo kratky, tak sem zajel do Jachymova a vzal to kudy jsem jeste nesel. Rozhlednu opravili, ale jinak je tam z toho ruina nahore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odlet už se pomalu blíží a 13.10. bychom si měli dopřávat večeři na Thamelu.

Vzhledem k tomu, že jedeme se známýma, kteří nejsou vyloženě trekoví matadoři, rozhodli jsme se pro kratší Nar - Phu trek. Byl jsem tam už jednou v roce 2016 a ten trek má z mého pohledu vše podstatné - divoké údolí řeky Marsyangdi, odlehlé vesnice kypící tibetskou kulturou, přespání v klášteře a nakonec pětitisícové sedlo s úžasným výhledem na Annapurna Range a Manaslu.

Teď jen doufat, že nám vyjdou negativní PCR testy. Výhledy už by tou dobou být mohly :)

IMG_3747.JPG

Upraveno uživatelem enGiN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, enGiN napsal:

Tak odlet už se pomalu blíží a 13.10. bychom si měli dopřávat večeři na Thamelu.

Vzhledem k tomu, že jedeme se známýma, kteří nejsou vyloženě trekoví matadoři, rozhodli jsme se pro kratší Nar - Phu trek. Byl jsem tam už jednou v roce 2016 a ten trek má z mého pohledu vše podstatné - divoké údolí řeky Marsyangdi, odlehlé vesnice kypící tibetskou kulturou, přespání v klášteře a nakonec pětitisícové sedlo s úžasným výhledem na Annapurna Range a Manaslu.

Teď jen doufat, že nám vyjdou negativní PCR testy. Výhledy už by tou dobou být mohly :)

IMG_3747.JPG

Pecka, budu držet palečky a hrň sem zážitky a fotku za fotkou, ať tu absenci nějak překlepeme 👍 S kým letíte? My máme opět Quatar s kterými byli úplně bezproblémové již dvě změny letenek a celková komunikace na vysoké úrovni. Teď už nás tedy vyplatili, ale hned jsme zarezervovali s podivem ještě levnější na příští sezónu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Pecka, budu držet palečky a hrň sem zážitky a fotku za fotkou, ať tu absenci nějak překlepeme 👍 S kým letíte? My máme opět Quatar s kterými byli úplně bezproblémové již dvě změny letenek a celková komunikace na vysoké úrovni. Teď už nás tedy vyplatili, ale hned jsme zarezervovali s podivem ještě levnější na příští sezónu.

Bohužel letíme s Flydubai, jelikož vycházeli minimálně o 7 tisíc levněji než "standardní aerolinky". Ale asi lepší, než tam neletět vůbec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, enGiN napsal:

Bohužel letíme s Flydubai, jelikož vycházeli minimálně o 7 tisíc levněji než "standardní aerolinky". Ale asi lepší, než tam neletět vůbec :)

Jasný, jde o cenu a jak píšeš, teď už je to na poslední chvíli drahý. U Flydubai se dají přehlédnout absolutně nulové služby, ale co mě dostalo že jsme letěli 2x s nimi a po každé překopali lety a to už tak s dlouhou čekací dobou, jednou o 10 a jednou o 18 hodin, které jsme strávili na letišti čekáním a děje se to často. Tenkrát jsem se zařekl že už nikdy, ale třebas budete v pohodě....konec konců i já to přežil, a jak píšeš 7 tisíc je v kapse....zy tyhle prachy bych to udělal stejně 👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, enGiN napsal:

Tak odlet už se pomalu blíží a 13.10. bychom si měli dopřávat večeři na Thamelu.

Vzhledem k tomu, že jedeme se známýma, kteří nejsou vyloženě trekoví matadoři, rozhodli jsme se pro kratší Nar - Phu trek. Byl jsem tam už jednou v roce 2016 a ten trek má z mého pohledu vše podstatné - divoké údolí řeky Marsyangdi, odlehlé vesnice kypící tibetskou kulturou, přespání v klášteře a nakonec pětitisícové sedlo s úžasným výhledem na Annapurna Range a Manaslu.

Teď jen doufat, že nám vyjdou negativní PCR testy. Výhledy už by tou dobou být mohly :)

IMG_3747.JPG

Tak to se moc těším na fotky a reporty. Hlavně ve zdraví tam i zpět 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...