Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, enGiN napsal:

Tak jsme se vrátili do KTM. Bohužel počasí nebylo ideální - první dva dny treku byly super, pak bohužel tři dny opravdu hodně pršelo a ve vyšších polohách sněžilo. 

A málem bych zapomněl, nezapomeňte si dát pivko v Czech Pub :cheers:

Marek-Beer.jpg

4983716020-ff71b4af74-b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, enGiN napsal:

Neboj, byli jsme tam včera i dnes! 😄

Moc příjemné místo a jednoznačně nejlepší pivo v KTM (byť to zatím není Primátor)!

Tak výborně a jestli tam někdy začnou točit Primátora, tak mě tam nikdy neuvidí :D Ač je to sice pivo od nás, za mě se to nedá chlastat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, wawrik napsal:

Rozhovor s jedným z horolezcov z Rakapoši na idnese, bohužiaľ v premium sekcii. V zásade odmieta, že by niekto skákal na vrtuľník, aj že by vôbec potrebovali a volali záchranu.

Kto to zaplatil sa tam nehovorí.

Jsem ani nic jiného nečekal, říkali to od začátku a všechnu vinu svalili na jejich pákistánského kamaráda. Já to snad ani číst nechci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Prochy68 napsal:

Ale mate krasne jasno, je zima? emoji846.png
 

Parádně bylo, až k Polský boudě obřákem v lehký mikině, příjemný teplíčko. Akorát tedy vrcholové partie vichr z hor jak má být, aspoň si to kluk užil a to nejlepší na tom že na summit nejezdila lanovka, takže 30% celkové kapacity :D V Peci samozřejmě lidí tři prdele, na lanovku na Růžohorky fronta na hodinu.... 

DSC_1961.JPG

DSC02327.JPG

DSC02364.JPG

DSC_1982.JPG

DSC02341.JPG

DSC02360.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Prochy68 napsal:

Jo, od polsky nahoru to vetsinou fouka. Ty lidi jsou schopny cekat stejne dlouho, za jak dlouho by to vyslapali nahoru emoji3.png

To je pravda :D Jinak nahoře opět přehlídka některých exotů nastrojených jak na taneční a jasný výherce rodina s kočárkem, který drželi tři aby neodlétl, dítě uvnitř řvalo jak sviňa na porážce a čtvrtý borec, asi otec alfasamec v mokasínách si to všechno fotil 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco podobneho jsem par let nazpet videl na polsky strane, uz se smrakalo, zacinalo mrznout a par lidi s kocarkem. Prave balili dite do zimni bundy jednoho z nich....Tohle nepochopis, jeste na polsky strane kde ty cesty nejsou jako u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, African napsal:

To je pravda :D Jinak nahoře opět přehlídka některých exotů nastrojených jak na taneční a jasný výherce rodina s kočárkem, který drželi tři aby neodlétl, dítě uvnitř řvalo jak sviňa na porážce a čtvrtý borec, asi otec alfasamec v mokasínách si to všechno fotil 😅

My včera v Polsku na skalách a mohu potvrdit, že polští sousedé se toho nebojí .... Jinak svět je malej Afričane 😂

P_20211029_125127_vHDR_Auto_HP.jpg

P_20211029_121750_vHDR_Auto_HP.jpg

P_20211029_120016_vHDR_Auto_HP.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ruiz.aw napsal:

My včera v Polsku na skalách a mohu potvrdit, že polští sousedé se toho nebojí .... Jinak svět je malej Afričane 😂

P_20211029_125127_vHDR_Auto_HP.jpg

P_20211029_121750_vHDR_Auto_HP.jpg

P_20211029_120016_vHDR_Auto_HP.jpg

Jaj, tak to jsi mě vyrazil dech právě, je Vám teplo nebo mám přitopit ? 🤣 Jinak jste to měli fajnový koukám 👍 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, mate nekdo v planu se dnes v noci pokusit zahlednout polarni zari? Mela by byt moznost viditelnosti i u nas. Zvazuju ze bych nekam vyrazil, ale az tam k vam na sever se mi moc nechce..... mozna zkusim stredohori, ale nevim jak je to tam se svetelnym smogem. Kdyztak aspon poradne vyvencim psa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy, pokud chceš dobré pozorovací stanoviště z hlediska minimalizace světelného znečištění, tak mrkni sem: https://www.astro-forum.cz/viewforum.php?f=31&sid=c7d69653205e7199f793a9bd11adbe6f

Ale pozor, astronomové raději koukají na jih, kdežto Ty musíš na sever 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy, pokud chceš dobré pozorovací stanoviště z hlediska minimalizace světelného znečištění, tak mrkni sem: https://www.astro-forum.cz/viewforum.php?f=31&sid=c7d69653205e7199f793a9bd11adbe6f
Ale pozor, astronomové raději koukají na jih, kdežto Ty musíš na sever
Diky, prostuduju to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...