Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 35 minutami, wawrik napsal:

No fajn, ďalšie vlákno, ktoré prestávam sledovať :wallbash:Zachvíľu už nebude čo čítať na celom fóre.

20211227_121718.thumb.jpg.6492f1c8e7dea8ee9a910d0bdc4b8155.jpg

Si myslím, že nejdůležitější je se z toho zbytečného humbuku všude okolo zbytečně neposrat a zůstat trochu nad věcí :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2022 v 20:23, Berbatow napsal:

Everest prý zdolalo málo černochů.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cernosi-everest-horolezectvi-rasismus-diverzita-kolonialismus.A220103_104503_zahranicni_jhr

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk


 

Kokosy na sněhu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, dan83 napsal:

Panove, mate nekdo zkusenost s vystupem na Kazbek v Gruzii?

Nejlépe letět sám za sebe a lézt z lokálama, kteří mají nebo aspoň měli když jsem projížděl Gruzii fajnové ceny a dobré zkušenosti. Konec konců mají kancl pod kopcem :guitar: Zkus je kontaktovat, mluví i dobře anglicky.

DSCPDC_0003_BURST20190524160527390_COVER.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, African napsal:

Kdy plánuješ na tu fešandu vyrazit a jedeš v partě? Na říjen mám domluvený Matterhorn, ale kdyby náhodou nedopadl, možná bych se na otočku také urval. Gruzie je famózní záležitost :guitar:

Mount Kazbeg 5.033m 5.jpg

Ushguli 2.JPG

Vardzia 6.JPG

Kazbegi (3) 10.jpg

Plan je polovina cervna. Mam trochu obavy z te nad.vysky a z ledovce, tak vysoko jsem jeste nebyl. Pojede cca 8lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, dan83 napsal:

Plan je polovina cervna. Mam trochu obavy z te nad.vysky a z ledovce, tak vysoko jsem jeste nebyl. Pojede cca 8lidi.

Určitě se spojte s mountainfreaks a domluvte si to, hlavně termín. Bez průvodce je to nesmysl, Kazbegi není technicky těžký, ale je tam často velmi špatné počasí, těžká orientace, nebezpečné trhliny, ledový svah kde musíte být navázaný a v mačkách hodně opatrný a hlavně se guide postará o Vaši dobrou aklimatizaci. Tyhle kopce jsou nejvíc zrádné, protože vypadají lehce a lákají hafo turistů bez řádného vybavení a zkušeností, něco jako Mont Blanc kde zgebne ročně zbytečně desítky lidí. Navíc Vám můžou zařídit i vybavení s kterým se pak nemusíte zbytečně tahat... Celá Gruzie je fantastická, krásná příroda a super lidi, určitě si to užijete  :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, quest987 napsal:

kupoval někdo něco tady https://www.azuresrc.com ? je to košer? Mají zajímavé ceny. 

Ty ceny smdrděj na sto mílí 😂 Ale pokud to je pravda, tak Trango botky které u nás stojí bůro a u nich se prodávají za 1600 beru hned troje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě . je to divné, ale hlavně mají celé size run, což je taky divné. Ale celý ten web působí poměrně normálně a celku seriózně. tak nevím

tak jsem se díval na web lasportivy a ten vypadá prakticky identicky jako to azuresrc.com Takže to nebo košér. Radši ruce pryč.

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, quest987 napsal:

no právě . je to divné, ale hlavně mají celé size run, což je taky divné. Ale celý ten web působí poměrně normálně a celku seriózně. tak nevím

tak jsem se díval na web lasportivy a ten vypadá prakticky identicky jako to azuresrc.com Takže to nebo košér. Radši ruce pryč.

Určitě 👍 Podobných obchodů ať už oblečení, hodinek, nebo nářadí najdeš hafo. Kamarád takhle objednal Aku sadu nářadí DeWALT, která stojí u nás 32 tisíc za pouhých 6 tisíc 😔 Chodili mu tracking SMS jak má zboží na cestě, pak že je na celnici a pak hurá asi po měsíci že mu ho budou doručovat, no a nikdo nezazvonil :D Je to smutný a k nasrání, člověk musí být stále na pozoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...