Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Tak včera zdolán asi největší masakr, co jsem zatím lezl. Bože proč já pronesl slova, že je to zajímavé a mohli bychom to zkusit...dnes neskutečně trpím :D Takový boulder ve velkém provedení. Bystřejší si všimnou top rope, ale nešlo to jinak, presky nejsou, tak jsme si holt museli natáhnout alespoň top z jiné cesty.

b65afff8-5737-4c22-a552-69506b7af40d.thumb.JPEG.0103d2519f65e983c41efda01fa0f288.JPEG

0e111e14-c86b-4bcd-a44a-2914d2e18c92.thumb.JPEG.a6f860c1428bdfd65dad512ca7aa8af2.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 14 hodinami, Harwey napsal:

Bells zijes?:)

A inak dalsia skvela literatura

Žiju, vlastně předevčírem bylo i repete, dali jsme si hromadně za úkol, že to musí vylézt všichni :) Vtipné je, jak rychle člověk zapomene, jak že se to tam vlastně drápal, takže nějaká výhoda vzhledem k minulému zdolání absolutně žádná :D

No a když už píšu a jsme v těch kopečcích, tak tady ještě pár kopečků z minulého týdne ještě, dali jsme si vlastně takovou dvoutisícovku, když se to sečte :)

IMG_7928.jpg.e9dd3331ed252e13276fb0ee453e090e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Harwey napsal:

zase som sa sekol? nevyznam sa, co je s p. Bemom? rozsirte mi obzory

Takový český symbol korupce 😖 Jsem si vzpomněl, že tu knížku znám, jen mě zaujal to nové parádní balení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to mám tedy taky za pár dní a jsem rád, že se v teple dávám pěkně do pohody, byl to dobrý nápad vypadnout 😎 Stále na plicích něco cítím, ale těch deset km běh po pláži už zase dávám bez problémů, tak snad to bude na kopci fajne..nastane malá změna, dnes tady od rána 34 stupňů, topí jako sviňa, už potřebuji trocha toho sněhu 😂

 

GOPR0306_1648747502964.JPG

Mera_Peak_Zatr_La.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...