Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Z. Paul napsal:

Škoda, že je to od Béma, ale asi to koupím stejně 🤷🏿‍♂️😁

 

před 2 hodinami, African napsal:

Aha pan Bém, velká škoda, má sice pěkné knihy, fantastické fotky, ale od něj nic nesmí do baráku 👎 Každopádně díky za tip 🙏

 

Pánové, kaslete na autora. Vřele doporučuju.

Jinak, Afri, závidím ti. Momentálně lezu doma- už tři týdny se zapotim i slejzanim z postele, Klucevskaju jsem definitivně odpískal a tak začínám hledat novou výzvu ( vzhledem ke své kondici uvažuju o Řípu ), ale asi i to jako člen výpravy, radši.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Harwey napsal:

no super, tesime sa na fotky a zazitky.

hlavne to neprehanaj, niesi najmladsi:)

posles mi zase pohladnicu? :)

Jasně že, jen my dej do SZ zase adresu ;)

To Kuncak: Tak to je škoda, ale kopec počká, nedá se nic dělat. Co s tebou tak zametá, Covid? Já ti byl negativní, okolo mě to čapli všichni, zavřeli jsme firmu a mě dva dny tak zvláštně brněla hlava. A od tý doby jsem nebyl schopen zaběhnout jeden kilometr jak jsem lapal po dechu, masakr ze dne na den. Ale vedra, moře a trocha toho adrenalinu, to je prostě balzám na duši, však to znáš. Přeji rychlé uzdravení 🙏 Jo a taky tady mají kopce, kluk chtěl nahoru, ale já se bojím škorpiónů :D

DSC02836.JPG

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2022 v 12:04, kuncák7 napsal:

Streptokok a zánět průdušek, či co. Na covid jsem čistej ( bez toho by tě neprohlédl ani mlékař). 

Fakt závidím, i ty škorpiony bych přehlížel 🤣🤣. Mám ted na kopce abstak.

No ty vogo, tak žádná prdel...hned jak se dáš maličko do kupi, napal to k moři a do tepla. To je prostě lék, já se dal tak dohromady až tomu sám nevěřím. 

Nám ti ten kopec nakonec  nedal spát a vydali jsme se tam s klukem ještě jednou v podvečer sólo bez holek, že si ho vylezeme 😂 Ale v půlce už to bylo strašně sypký a prolétlo okolo nás několik šutrů, tak jsme to obrátili. Ale jo, je tady prostě famózně krásný, nemám slov...😍 Jo a psali mě z Quatar airlines že nám zrušili let zpátky z Káthmándú, fuck, tak jsem na deset minut omdlel a pak jsme domluvili odlet o dva dny déle, vykoupeným dvanáctihodinovým čekáním na letišti v Doha 😅 Čert to vem, hlavně že se jede...a ty se dej rychle dohromady kamaráde :cheers:

DSC02908.JPG

DSC02882.JPG

DSC02887.JPG

DSC02902.JPG

DSC02905.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dolezl, lezečky ve velikosti 100+ se asi nedělají bych řekl :D Ale dal jsem na boulderu o dva levely výš, než normálně, jsem na 6 z 9, než mi pak na jednom rajbakovém ujela ve finále noha a ja ho celý sjel dolů a nešlo nic udělat. Odřené mám snad úplně všechno, ale to vem čert, kotník na který jsem dopadl je mnohem horší.

0013772E-A786-4615-8231-850776E1B4CC.jpeg.dfcbe1484c647d22681fc6c2de9ef2b1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bells napsal:

Tak jsem dolezl, lezečky ve velikosti 100+ se asi nedělají bych řekl :D Ale dal jsem na boulderu o dva levely výš, než normálně, jsem na 6 z 9, než mi pak na jednom rajbakovém ujela ve finále noha a ja ho celý sjel dolů a nešlo nic udělat. Odřené mám snad úplně všechno, ale to vem čert, kotník na který jsem dopadl je mnohem horší.

 

Nescháněl jsi tady nedávno lezačky a jistítko 😅 Dělám si srandu, ouraz je při této zálibě ráz, dva, hlavně ať se to dá pořádně a rychle dohromady, ať můžeš pokračovat :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi psal kámoš, že kolem Everestu panuje extrémní počasí a má to přetrvávat další 2-3 týdny co tam budeme, šajze, jdu impregnovat :D Ale jsou to hory, tak jeden nikdy neví, zajdu ještě odpo do kostela a třeba to pomůže...už se těším jak sviňa :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 4. 2022 v 11:25, Bells napsal:

Tak jsem dolezl, lezečky ve velikosti 100+ se asi nedělají bych řekl :D Ale dal jsem na boulderu o dva levely výš, než normálně, jsem na 6 z 9, než mi pak na jednom rajbakovém ujela ve finále noha a ja ho celý sjel dolů a nešlo nic udělat. Odřené mám snad úplně všechno, ale to vem čert, kotník na který jsem dopadl je mnohem horší.

 

Nanakoukl jsem sem asi týden...to jsi si udělal na boulderu uvnitř nebo v přírodě?

Jinak nezoufej, pro duševní podporu posílám foto z Fejsbůku - takovej Mára se nevzdává ani s vyvrtlým kotníkem  😄 

10312353_665399236874139_4348062513130430369_n.jpg.9f6e6281c01726bd22d694d72427eca3.jpg

10452991_665399290207467_5781649583228917880_o.jpg.73ef716636b03ca21a749654c02022a9.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, michalval napsal:

Nanakoukl jsem sem asi týden...to jsi si udělal na boulderu uvnitř nebo v přírodě?

Jinak nezoufej, pro duševní podporu posílám foto z Fejsbůku - takovej Mára se nevzdává ani s vyvrtlým kotníkem  😄 

 

Akorát že Mára má práh bolestivosti na úrovni dobrmana 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, michalval napsal:

Nanakoukl jsem sem asi týden...to jsi si udělal na boulderu uvnitř nebo v přírodě?

Jinak nezoufej, pro duševní podporu posílám foto z Fejsbůku - takovej Mára se nevzdává ani s vyvrtlým kotníkem  😄 

Tak na takovém levelu jako Mára očividně nejsem, ze mě je totální kripl, zasádrované už všechno možné, třeba i nos, když jsem měl ksicht na kaši, ale noha je premiéra :D V rámci přesunů doma už teda na berle kašlu, je efektivnější si doskákat, ale stejně je to na pytel a o lezení ani nemluvě, pauza bude asi dlouhá.

Udělal jsem si to na boulderu uvnitř, na Smícháči, taky jsem měl slušné obecenstvo, na ten můj pád se podíval snad úplně každý, vzhledem k tomu, že jsem to i stihl řádně okomentovat :D Ujela mi noha a ruce jsem měl na topu, který byl mini lišta, takže nic, co by drželo, šlo přesně o nohy a já jen vyjeknul dost nahlas “do pí..”, bo jsem moc dobře věděl, že sjet dolů po raibaku bude bolet a vzhledem k ujetí to bylo bez šance nějak odskočit, nebo cokoliv. Bohužel jsem byl tak pitomě natočený, že šlo všechno při dopadu na jeden kotník a bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Jarett napsal:

Ne, že je zas prodáš, jak GMT po cestě na NZ ! 🤣

To už nehrozí, má je slíbený junior 😎 Kluci, to je nádherný pocit, zase uvidím pořádný kopečky, yes....a hodinky budou přesně tam kam patří:guitar:

DSC_2609.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Harwey napsal:

Afri, sakra, cista zavist... Uzivaj!

Děkuji moc, paráda, jsme tady....konééčně, ale ty vogo, už jsem si trochu odvykl od čtyřhodinového odbavování v Káthmándú, kde dnes nefungovalo snad vůbec nic 😅 Jak moc mě to tady všechno ale chybělo, jsem šťastný, Everest pivečko, kámoši tu blbou dobu dali bez újmy, prostě super 😍

DSC_2620.JPG

DSC_2624.JPG

DSC_2625.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...