Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, bobi napsal:

Parádní,ta fotka s měsícem nemá chybu.  👍

Tak ta není moje, ale Nepálského kamaráda, rychlocvak mobilem ;) Nějaké ale pěkné fotky má i na svém blogu...tady. 

https://photolayas.blogspot.com/?m=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám dotaz - má už někdo z vás odšktnutej nejdelší visutej most na světě na Dolní Moravě? Nějaké fotečky a dojmy? Dám to raději sem než do dotazů. 

Uvažuju o výletě a chci vzít nejmladší sebou, tak jestli by to dala?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, kuncák7 napsal:

Pánové, mám dotaz - má už někdo z vás odšktnutej nejdelší visutej most na světě na Dolní Moravě? Nějaké fotečky a dojmy? Dám to raději sem než do dotazů. 

Uvažuju o výletě a chci vzít nejmladší sebou, tak jestli by to dala?

Ještě není otevřený, takže pokud na něm dotyčný nedělal, tak si ho nejspíš neodškrtnul, ještě týden si musíš počkat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem přesně týden doma a už hledáme letenky do Nepálu, kluk mi na to řekl "NEUVĚŘITELNÝ" 🤣 S naším šerpou se nám zrodil v hlavě ďábelský budoucí plán zvaný Ama Dablam, který už v dnešní době s mým velkým překvapením není úplně tak nereálný jak býval. Příští rok ještě nějáké to blbnutí okolo a pak je ve hvězdách co bude, ale dva ze dvou jsou pro to zkusit :punk:

Amadablam climbing Normal route.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TLD napsal:

Wanda je legenda, jedna z nejlepších horolezkyň všech dob a její osobnost i styl byl fascinující :notworthy: Letos jsem si na ni vzpomněl několikrát, jelikož se nám Kanča v dálce ukázala...tady holka někde leží....někde asi hodně vysoko.

DSC03452.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Prochy68 napsal:

Jak jsem tam roky nechtel, tak spokojenstemoji3.png. Diky za optani.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Tak suoer, já včera zrušil již zamluvené Chorvatsko, vyměnil za Egypt a hurá ještě jednou tedy letos 😅 Ale jak jsem psal, byli jsme nadšený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Prochy68 napsal:

Ja byl taky nadsenej. Dneska jsem cetl, ze Chorvatsko zaplavily meduzy, takze si nejspis dobre udelal.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Něco už jsem zaslechl... každopádně jsme už dali Chorvatsko s děckama pětkrát, bylo to excelentní, ale chce to změnu a rudé moře je prostě TOP👍 

Kluk má nějakého akčního vedoucího na lezeckým a víkend, co víkend s nimi někde trajdá, borec, právě mi kluk odjel na níže uvedený lezení, dodnes jsem nevěděl že to existuje a máme to kousek od baráku :guitar: Pěkně si to kluk dává, začínám mu ty jeho časté výjezdy nějak závidět...

http://www.hovrch.info/e107_plugins/content/content.php?content.122

DSC_2845.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...