Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Kozí hřbety. Ze Sv. Petra směrem na Luční boudu. Každý červenec už 40 let. poprve v osmi letech ještě s dědou a tátou. Teď už bohužel sám. 
To ti zavidim mit takovou rodinnou tradici, ja se pred lety o neco taky pokousel, ale nakonec jsem chodil sam, protoze to nikoho uz nebavilo mimo me, tak jsem to zrusil.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Prochy68 napsal:

To ti zavidim mit takovou rodinnou tradici, ja se pred lety o neco taky pokousel, ale nakonec jsem chodil sam, protoze to nikoho uz nebavilo mimo me, tak jsem to zrusil.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Loni jsem ještě tátu vytáhnul, ale je teď po kyčli a kolenu a je z toho špatnej že musel po tolika letech vynechat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou Jeseníky, tentokrát východ ☀️

IMG_20220706_061118_compress43.jpg

IMG_20220706_072657_compress26.jpg

IMG_20220706_081255_compress45.jpg

IMG_20220706_081132_compress4.jpg

IMG_20220706_080938_compress12.jpg

IMG_20220706_072913_compress40.jpg

IMG_20220706_072514_compress28.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem ještě tátu vytáhnul, ale je teď po kyčli a kolenu a je z toho špatnej že musel po tolika letech vynechat. 
Tohle jsou neprijemny zalezitosti. Preju uspesnou rekonvalescenci.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2022 v 17:58, African napsal:

Zkus tady toho pána jménem Peťo, s ním jsem lezl já a je hodně na pohodu, nebo ti dá číslo na někoho jiného, ceny mají stejné. Ubytování přes Booking ve Starém Smokovci.

 

Screenshot_20220703-175122~2.png

Pozor oni jsou dvaja :) Otec a Syn. Sli sme so starym ktory ma cca 70rokov a sli sme na Gerlach. Masaker ze sme za nim kevladali a to sme o polovinu mladsi :D Inaksie perfektne odporucam je to perfektny clovek a super odbornik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, EngineerHack napsal:

Pozor oni jsou dvaja :) Otec a Syn. Sli sme so starym ktory ma cca 70rokov a sli sme na Gerlach. Masaker ze sme za nim kevladali a to sme o polovinu mladsi :D Inaksie perfektne odporucam je to perfektny clovek a super odbornik.

My jsme šli taky se starším před asi šesti lety a jak říkáš, těžký borec. A tomu už je sedmdesát jo? No, tak to je mazec.... klobouček :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pciza napsal:

Kozí hřbety. Ze Sv. Petra směrem na Luční boudu. Každý červenec už 40 let.🙂 poprve v osmi letech ještě s dědou a tátou. Teď už bohužel sám. 

OK, vřelé díky. To foto oceňuji, já si tedy myslel, že by to mohlo být se Sněžkou, ale nebyl jsem si jistý, těch fotek tady borci dávají mraky a leckde za hranicemi  to vypadá hodně podobně.

Já tedy tuto trasu šel myslím jednou, ale už dávno, 1976, takže ten chodník tam takový ještě asi nebyl. Ale gut, udělal si mi radost, že i na tohle místo se dá dnes téměř bez problému vyrazit. Já už si kladu jen menší cíle, chodím v létě soukromou pouť Kladruby - Blaník. od Rehabilitačního ústavu rovnou za nosem až na vrchol bájné hory.  Kluci co tam byli kdysi na léčení  se mnou, ale na vozících, mě hecovali a fandili. Takže jsem to  nakonec přece jen rozchodil a ty berle mohl zahodit. :)

Napsal bych k tomu více, ale sem se to nehodí,  Blaník není  Peak XV.

Díky :cheers:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to nevím... Já šel trasu z Pece- kde jame bydleli - přes obří důl. Šel jsem ráno po šesté právě abych potkal co neméně lidí.

Pak jsem sušil propocené hadry a pozoroval rodiny Homolkových vystupující z lanovky.. :D


5a780beaf902c78c258c62dbfd27747c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African

na Sněžku je nejrychlejší a nejednodušší z Pomezek přes Jelenku, když se povede počasí, užiješ si slunce i výhledy. Z Růžovky bych doporučil jen traverz úbočím pod Svorovkou a dolů přímo do pivovaru Trautenberk. :cheers: Jo lidi, já jsem také vždy lítal bůhvíkde a nakonec jsem rád pochodil i ty naše Krakonošky. České hory, české pivo, české ceny i když už to také stoupá. Klobouček všem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Dantechno napsal:

Hele to nevím... Já šel trasu z Pece- kde jame bydleli - přes obří důl. Šel jsem ráno po šesté právě abych potkal co neméně lidí.

Pak jsem sušil propocené hadry a pozoroval rodiny Homolkových vystupující z lanovky.. :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Super 👍 Já s klukem také od rána ve skalách, hledali jsme tajné horolezecké místo s ohništěm, kde plánujeme přespat s dědou jeden den, a našli, jsme dobrý :guitar: Ale ten kůrovec všude, to je průser....

DSC_3150.JPG

DSC_3152.JPG

DSC_3149.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, eloga napsal:

African

na Sněžku je nejrychlejší a nejednodušší z Pomezek přes Jelenku, když se povede počasí, užiješ si slunce i výhledy. Z Růžovky bych doporučil jen traverz úbočím pod Svorovkou a dolů přímo do pivovaru Trautenberk. :cheers: Jo lidi, já jsem také vždy lítal bůhvíkde a nakonec jsem rád pochodil i ty naše Krakonošky. České hory, české pivo, české ceny i když už to také stoupá. Klobouček všem.

 

Děkuji za cenné rady, ale já jsem na Sněžce od dětství jak doma :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...