Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

V 29. 7. 2022 v 12:00, Maro napsal:

Těch ferrat je tam mraky, ty echt výživné jsou pak kolem gardy (D/E), ale na to nemám koule a to lezu. Tohle bylo fakt easy, asi je tam ale i výživná část že sedla nahoru na tu horu, přiznám se, že jsem si netroufl, neměl jsem to nějak v hlavě srovnané a taky mě děsil sestup feratou, prostě si to ten den nesedlo 😄

u Gardy jsme šli pak feratou nahoru na Cima Sat, ale ta byla náročná jenom délkou a převýšením, lezecky je to v podstatě nezajímavé a zajištěných úseku je skoro minimum. když byl, tak to byl většinou žebřík. Výhledy sice parádní sportovně náročné, ale lezecky nuda...

Vidíš... a pro mě, jako nelezce, i tyhle céčka celkem stačily právě díky kombinaci s tou kurevkskou expozicí. Fyzicky mi to až tak brutál nepřišlo... Ale celkově krásný zážitky.

garda1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Harwey napsal:

kedy dojde domov? daslie fotky uz nie su?:)

Už jsme spolu na koupálu, všechno už je zase fajnové, jsem si oddychl 😅 Pouze občas někdo včetně mého malého Reinholda den na ozdravovně z vyčerpání, jinak všichni bez vážnějšího zranění ... dostávali docela zabrat tedy. Fotky jsou na FB kde já nejsem, ale pověřím ženu ať mi nějaké stáhne a když tak to sem postnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sme dali letos mensi eurotrip s choti a krom jineho skrzeva Nufenenpass do Chamonix, a musim uznat, ze hory v lete maj neco do sebe. Coby kavarensti povaleci, nemaje zadneho vhodneho outfitu, sme se ani lanovkou nahoru nejeli podivat, natoz nekde slapat, nicmene i tak parada, a pohled na Mont Blanc z balkonu na pokoju taky neni k zahozeni :)

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

001.jpg

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, sibirnaya napsal:

Tak sme dali letos mensi eurotrip s choti a krom jineho skrzeva Nufenenpass do Chamonix, a musim uznat, ze hory v lete maj neco do sebe. Coby kavarensti povaleci, nemaje zadneho vhodneho outfitu, sme se ani lanovkou nahoru nejeli podivat, natoz nekde slapat, nicmene i tak parada, a pohled na Mont Blanc z balkonu na pokoju taky neni k zahozeni :)

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

001.jpg

Krásné, nádhera 👍 Byl jsem tam před 4 lety pracovně, takže bez lítání po horách, ale lituju lanovky na A. du Midi. Paní pokladní dole na stanici nám poradila ať si nekupujeme lístek, že je všude mlha a nebylo by nic vidět. To by se nám tady asi nestalo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, sibirnaya napsal:

Tak sme dali letos mensi eurotrip s choti a krom jineho skrzeva Nufenenpass do Chamonix, a musim uznat, ze hory v lete maj neco do sebe. Coby kavarensti povaleci, nemaje zadneho vhodneho outfitu, sme se ani lanovkou nahoru nejeli podivat, natoz nekde slapat, nicmene i tak parada, a pohled na Mont Blanc z balkonu na pokoju taky neni k zahozeni :)

008.jpg

 

Fajnový jste to měli, super :guitar: Letos je to tam na kopci prý nějáký vostrý kvůli teplému počasí jsem koukal, takže na výletování super, na lezení trochu o kejhák....upřímně jsem rád že to tam mám za sebou 😬 Je to ovšem nádherný kopec, yes.

https://explorersweb.com/mont-blanc-climbing-closed/

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Fajnový jste to měli, super :guitar: Letos je to tam na kopci prý nějáký vostrý kvůli teplému počasí jsem koukal, takže na výletování super, na lezení trochu o kejhák....upřímně jsem rád že to tam mám za sebou 😬 Je to ovšem nádherný kopec, yes.

https://explorersweb.com/mont-blanc-climbing-closed/

jj, nejak to tam taje :( https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/starosta-chce-vybirat-kauci-od-turistu-kteri-se-odvazi-na-mont-blanc-40404800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Mára dnes začíná, K1 :punk: Držte palce...nebude to žádná prdel...

Masher-Lama-1.jpg

Představa,že bych tam měl jenom jet třeba lanovkou,tak mám normálně osypky:huh:.

Natož tam snad dokonce lézt😀.Ale hora to je krásná,to je fakt.Držím palce,yes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...