Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, African napsal:

Fajnový jsi to měl :guitar: Já vyrazím hned jak skončí prázdniny, i když s fotek se zdá, že tam nebylo nějak přelidněno....

Sázel jsem na pondělí 🙂 Vycházel jsem ze Špindlu po červené a až na Luční boudu jsem potkal 5 lidí.  Na sněžce klasika, ale nijak jsem se o lidi otírat nemusel 🙂 Za Sněžkou už to řídlo a na Vysoké kolo jsem šel, dalo by se říct, sólo a tímto scénářem jsem se prochodil kolem Brádlerových b. až zase zpět do Špindlu. 

Bylo to fajn, lepší počasí jsem vychytat nemohl. 

 

IMG_5748.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, červená v Polsku, to bylo hopsání po kamenech +- 10 km 🙂 Jinak mě začíná trochu štvát, že v ČR jsou na cedulích kilometrové ukazatele a né ukazatelé časové, v horách se podle mě na kilometry nehraje, zatímco čas hraje důležitý ukazatel. Potom vidím 10km od Sněžky v odpoledních hodinách (cca 14h) mladou rodinku ve fashion botech s malým dítětem v náručí jak jdou na Sněžku a bůh ví odkud vycházeli, snad se vrátili za světla 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po te cervene je to v pohode, tady je to libovy, tam jsem pokud si to dobre pamatuju prenasel i psa 😅

image.thumb.png.b2fc7d26a770f4ca50aea85f3b6e2c48.png

S tou rodinou....ted je aspon leto, ja tam potkal rodinu v zime s kocarkem (nebyl snih) kolem 16:00 kdyz se uz smrakalo a dite balili do perovky jednoho z dospelych... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Prochy68 napsal:

Po te cervene je to v pohode, tady je to libovy, tam jsem pokud si to dobre pamatuju prenasel i psa 😅

S tou rodinou....ted je aspon leto, ja tam potkal rodinu v zime s kocarkem (nebyl snih) kolem 16:00 kdyz se uz smrakalo a dite balili do perovky jednoho z dospelych... 

Lidi jsou divní živočichové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Hasňa napsal:

Jenže to máš zase dvakrát. Balerínky i pro tebe. Doufám, že zase bude nějaké společné baletění a fotka.

Ach, jsi mi to připomněl a zase se mi sevřel žaludek 😅 Učitelka už nám sdělila, že nás tatínky nikdy na pokoji nenechá, čůza jedna a samozřejmě společné vystoupení zase bude 🤓

Mě ti Vám ta ferátka Postalmklamm nedá spát a celé to okolí Mondsee, kde jsme před týdnem byli, wow. Ale jelikož šlo o rodinný výlet a na čtyři, pět hodin jsem se prostě nebyl schopen urvat, zavolal jsem včera kamarádovi a u pifka jsme upekli ďábelský plán :punk: V pátek noční výstup na Drachenwand, sobota Postelmklamm a v neděli brzy ráno Intersport a hurá domů... teď si už jenom najít volný víkend a hurá zpátky do Mondsee, vždycky se musí být na co těšit. Jinak tuto lokalitu doporučuji s dětmi, parádní vyžití, za rok se tam s nimi klidně zase na týden vrátím, AustriaCamp za jedna.

postalm-klettersteig-topo.png

DSC03873.JPG

DSC03896.JPG

DSC_3345.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, jen závidím. Tužby se mají plnit, co víš, co bude za rok. Já se dnes utrhl z pláže a musel jsem si dát malou "hřebenovku", skoro se stydím to tak nazvat, je to spíš přes krtci hroudu - Humac- Sveta Nedělka, cca 25 km. Úžasnej klid a pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey,ja to viděl, z toho filmu to úplně čiší, jak chtěli vůlí nahoru...

Jinak nám se dnes zadařilo, na Ještědu, 15 min od baráku, krása.

Upraveno uživatelem alky
Fotky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Skúsim to tu, snáď motyka vystrelí...

Prosím vás, nezostal niekomu niekde v pivnici poškodený alebo nefunkčný varič Jetboil? Potrebujem na súčiastky, stačilo by mi vykuchať ten plast a piezozapaľovač - horák ani plechárinu nepotrebujem. Alebo aspoň to piezo bez plastu, prinajhoršom. Môj superspoľahlivý a rokmi overený Sol sa podarilo kamarátovi spáliť. Síce na rozdiel od adorovaných Reactorov bez problémov stále funguje, no zapáliť ho tým piezom chce trochu cviku :D.

jetboil.thumb.jpg.c3acdbf5cd6782129e21282caadcf0ad.jpg

zip.thumb.jpg.1e36b621580daaf636542405a0c0dde5.jpg

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...