Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Vlcak1980 napsal:

Haro z yettiho a ruka je v Pankboche, včera jsem ji viděl v gompe, ale je fakt ze yettiu tu pobiha dost:)

Jsem v posledním spaní před Gokyem, kámoš je v Dragnagu, dneska šel Chola pass a říkal že nesmeky byla fakt výhoda, ale lidí to dali i bez nich

Pravda, ruku jsem ale neviděl, pouze scalp...který tedy vypadá jako zadek z kozy, což možná i je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 11. 2022 v 16:07, African napsal:

Cena orientační na říjen 2023 pro skupinu 3 lezců. Výstup full service 7500Usd osoba, záložní kyslík nosič 1200Usd, bonus 500Usd. Takže dohromady osoba 8100Usd + letenky a nějaký drobný pro dárky rodinám. 32-35 dní akce.  Šel by s námi jeden z nejlepších průvodců v dané lokalitě, který udělá maximum pro úspěšný výstup. Dobrý lidi jsou základ, jelikož pofidérních společností zabývající se výstupy je v Nepálu už víc jak dost, vyberou prachy, dolezou do dvojky, trojky tábora a hurá dolů, něco je špatně.. známe z Matterhornu, hlavně výmluvy na počasí a špatné podmínky. Všechno zní super a věřím že by bylo, protože kluky Nepálský co by to organizovali už velmi dobře znám, ale já to upřímně finančně příští rok nedám. Pokud budeš mít zájem, můžu ti dát kontakt přímo na borce v Nepálu. Já se asi budu soustředit na Island Peak... nic jiného si asi nebudu moc dovolit příští rok, leda že bych prodal Rolexky a to se mi také moc nechce, protože je mám stále moc moc rád 😆

Díky moc!

No, je to tedy docela raketa, ale třeba až budu velkej kluk... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, enGiN napsal:

Díky moc!

No, je to tedy docela raketa, ale třeba až budu velkej kluk... :)

Hm, tak je to sedma no :punk: Viděl bych to k padesátinám, což je tak za tři... čtyři roky. Ty vogo, já asi právě zapomněl kolik mi je 😂

To Vlcak1980: Krásný to máš, super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2022 v 9:24, Vlcak1980 napsal:

@brownwld Jak tak tam nahoře jde? Přijde mi že posledních pár dní se docela zhoršuje počasí.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Zrovna jsem si rikal, ze tam mate pocasi jak z katalogu cestovni kancelare... alespon podle fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice jen Šerák z Ramzové, ale po dlouhé době bylo fajn někam vyšlápnout! Hezkou sobotu všem! ☃️

IMG_20221119_183505.jpg

IMG_20221119_135601.jpg

IMG_20221119_131318.jpg

IMG_20221119_130105.jpg

IMG_20221119_180046.jpg

IMG_20221119_180208.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulou neděli na Šumavě tůra z Nové Hůrky na Ždánidla (výška 1308 m) a zpět. Na druhé fotce je vidět Poledník (1315 m). Dneska už to tam vypadá asi jinak.

A ještě jezero Laka.

IMG_20221113_140820.jpg

IMG_20221113_140842.jpg

IMG_1985.JPG

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2022 v 14:09, Vlcak1980 napsal:

@brownwld Jak tak tam nahoře jde? Přijde mi že posledních pár dní se docela zhoršuje počasí.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Zdar! Tyden jsem byl bez netu. Wifi (Everest link) mel jen bracha na svym telefonu. Ncell to holt nemel cca od Dingboche pokryty.

Uz jsme zpatky v Namce Bazaru.

Pocasi jsme neli celou dobu skvely. Dali jsme 2 sedla (Kongma la, Cho la). Na treti jsme se vykaslali s valili z Gokya rovnou na Namče… plus jsme dali Chokung-Ri, Gokyo-Ri, Kala Patrhar…) Celkove tedy pres 5500m trikrat tusim. Vyskovka nebyla vubec, ale unava ve vysce samozrejme ano 


Vyhled z Gokyo-Ri, kdy jsou videt 4 osmitisicovky (Cho Oyu, Everest, Lhotse a Makalu)

3427438E-A610-4B25-B45E-31F2998A7FA7.thumb.jpeg.d42c4174fa4ab4403742e5b010eef807.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Bells napsal:

Parádní, mě se líbí, jen se trochu bojím ceny.... jelikož Mammut neví co by si řekl poslední dobou za hadry, stejně tak jako Casio, které neví co by se řeklo za hodinky 😆 Občas už je to sakra přes čáru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...