Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Přesto vně jsou dva živí ..... Hele, @African proč ten Mára teda není ve stanu (UVNITŘ) , ale je mimo něj (VNĚ)? Já myslím, že na podobné masochistické hrátky není tahle stěna dobré místo. No, a nebo Mára neposlouchá dobré rady typu: Nepoužívejte neznámé termity, vrátí se vám to jako buzerant .... 🙂 No, v každém případě oběma borcům držím palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Bert napsal:

Přesto vně jsou dva živí ..... Hele, @African proč ten Mára teda není ve stanu (UVNITŘ) , ale je mimo něj (VNĚ)? Já myslím, že na podobné masochistické hrátky není tahle stěna dobré místo. No, a nebo Mára neposlouchá dobré rady typu: Nepoužívejte neznámé termity, vrátí se vám to jako buzerant .... 🙂 No, v každém případě oběma borcům držím palce!

Ono v té výšce už to nebude sranda rozlišit 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišla od kámoše zpráva s fotkou, a tak příští týden kamaráde a já no ty vole o co jde?...no já starý bambus mám domluvené rok lezení a zamluvené ubytování v Rakousech, no do prčic 😂 Doktor se posere, ale je pravda že jsem dnes celý den kopal na zahradě a rameno drží, bolí, ale drží. Tak si říkám, když zapojíme pořádně nohy a pouze levou ruku, tak to klapne 😇 Se mega těším.....

IMG-20230530-WA0005.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Prochy68 napsal:

Tak to na tu trampolinu radsi ani nekoukej emoji6.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Zítra premiéra, musel jsem ji dát do pohody, protože pozemek z kopce jak sviňa, jak jinak ... takže úplně možné že příští týden pouze pěší procházky okolo Mondsee 😆

DSC_4604.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...