Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Neměli by se všichni nečerní pokořitelé Everestu včetně H&T škrtnout z učebnic? Vzdyť v té souteži měli nespravedlnou výhodu, kolonialisti jedni.

Jen se teda bojím domyslet, co by nastalo, kdyby zrovna tahle Full Circle parta měla při výstupu smůlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přečetl jsem to a ten článek psal nějaký lobotom. "Byli na Kilimajaru, přesto považuji everest za výzvu" mě vyloženě pobavilo. Každopadne kazdy, kdo vyslovi pokorit horu by mel viset za kule v průvanu. 

Ale nedělal bych z toho vědu, chteji ukazat, ze to zvladnou taky, tak ať si tam vylezou, kdyz budou mít štěstí, tak to taky slezou, hory patří všem. Ostatně těchhle "já to zvládnu taky" výstupů bylo v posledni dobe mraky, jeden dokonce i na netflixu, treba to tam kluci dotahnou taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcete sa na to vykašľať a aspoň jedno vlákno nezasierať týmito pseudovtipnými kravinami?

 

V 2. 1. 2022 v 17:29, African napsal:

a  nesmeky luxusní, chci taky jedny 

Takže ty ich najprv necháš otestovať juniorovi a až keď to úspešne prejde testom, kúpiš si ich aj ty? No otec roku :D Inak by ma zaujímala plánovaná životnosť, mám ich už pár rokov, sú obdobia, keď ich používam dennodenne - ale stále nepotrebujú prebrúsiť. Nie že by som vedel, ako na to, na rozdiel od mačiek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, wawrik napsal:

Takže ty ich najprv necháš otestovať juniorovi a až keď to úspešne prejde testom, kúpiš si ich aj ty? No otec roku :D Inak by ma zaujímala plánovaná životnosť, mám ich už pár rokov, sú obdobia, keď ich používam dennodenne - ale stále nepotrebujú prebrúsiť. Nie že by som vedel, ako na to, na rozdiel od mačiek :D

Jako že, když si kluk nezlomí nohu, beru je, pokud ano, nechci je? 😂 To asi nee, každopádně můj kluk je divoch a ve skalách, i na horách ho musím hodně krotit, takže jsem koukal jak při jeho řádění na ledu a lezení po skalách bravůrně zvládali. Pěkně drží, dobře se mu v nich chodí a ani jednou se nesvlékli s boty, paráda. U sebe jsem to bral trochu jako nadsázku, nikdy jsem je k životu nepotřeboval a v batohu mám defakto permanentně mačky, takže no stres. A překvapilo mě že ani nejsou ostré, myslím že to má jasné důvody, hlavně u dětí. Ba naopak mačky mám jak břitvy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, African napsal:

A překvapilo mě že ani nejsou ostré, myslím že to má jasné důvody, hlavně u dětí. Ba naopak mačky mám jak břitvy....

Tam tá záberová hrana funguje trochu inak ako u mačiek. Čo je u mňa veľká výhoda, pretože som teľa a zakaždým, keď si obujem mačky, si rozrežem spodok nohavíc :D Potom to po večeroch musím zašívať.

Minule sa ma tu jeden domáci pýtal, či na hrebeni boli treba mačky, lenže som si to nepamätal, lebo v posledných dňoch som ich namiesto nesmekov obúval celkom často. Tak som pozrel na nohavice, našiel čerstvú dieru a s pokojným svedomím som mohol odpovedať „Áno.“ :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, wawrik napsal:

Tam tá záberová hrana funguje trochu inak ako u mačiek. Čo je u mňa veľká výhoda, pretože som teľa a zakaždým, keď si obujem mačky, si rozrežem spodok nohavíc :D Potom to po večeroch musím zašívať.

Minule sa ma tu jeden domáci pýtal, či na hrebeni boli treba mačky, lenže som si to nepamätal, lebo v posledných dňoch som ich namiesto nesmekov obúval celkom často. Tak som pozrel na nohavice, našiel čerstvú dieru a s pokojným svedomím som mohol odpovedať „Áno.“ :D 

Správný lezec má kalhoty na sračku :D

Jinak k těm černochům, upřímně nechápu proč ty chudáky kluky na ten kopec tlačí. Mám dost kámošů v Africe a nedostal bych tam jediného, vždyť ty borci mají úplně jiné koníčky, teplo, pláže, moře, hudba a další jiné krásy našeho světa, nejde přeci vůbec o barvu pleti. Možnosti už máme dnes všichni stejné, tak kdyby chtěli tak jich je plná Himálaj, ale prostě nechtějí, není zájem. No ale všichni tak nějak víme jak se svět v prdel obrací. Ale upřímně už teď je lituji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, nickolas napsal:

No jo, ale oni do Himalaji nechteji, protoze je pred sto lety nepousteli do narodnich parku v USA. Nechapes tu souvislost? Je potreba to zlomit, stuj co stuj!

Jasný, a třeba Krugerův národní park afroameričané milují a navštíví ho každý rok tisíce turistů. Tož jak píšu kamaráde, všechno se točí kolem mrazu a teplíčka, nic jiného v tom není :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Berbatow napsal:

Everest prý zdolalo málo černochů.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cernosi-everest-horolezectvi-rasismus-diverzita-kolonialismus.A220103_104503_zahranicni_jhr

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk


 

Ani nevim, proc jsem si hned vzpomnel na tenhle obrazek.

image.png.b71a5b5c52c0e5bae074a076adf0a28f.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...