Přejít na obsah

Výstup do b.c Mount Everestu a jiné krásné kopečky


Doporučené příspěvky

Díky za chválu a rozhodně mohu doporučit, sami chceme ještě repete a odškrtat si, co jsme nestihli.

@Prochy68 naposled dával Secedu kofola, ale Hasňa o ní básnil taky :)

@alky U nás to původně mělo být taky září, ale to jsme nedokázali skloubit ještě s druhým párem, se kterým jsme právě jeli. Báli jsme se, že srpen bude teplotně vražedný, ale byla to pohoda, jak nebylo extra hezky, tak teploty do 20 stupňů, takže na šlapáni paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, WATCHES napsal:

@Bells parádní foto. Jaké jsi měl boty na tyto výšlapy, prosím? 

Asi čekáš něco víc, ale jelikož nemám moc v oblibě nějaké ultra trekovky, myšleno tvrdé / vysoké boty, tak vše tohoto typu courám v trailových Salomonech :) a světe div se, oni ty mrchy drží dva roky a to fakt dostávají zabrat. Říkal jsem si, že tohle bude už jejich konečná a pořídím něco jiného, ale ono zase prd :) Každopádně boty jsme měli nízké všichni, kamarádi Scarpa a Salewa. Zrovna ty Salewy se mi líbili moc, nevypadali jako ultra trekovky a prý jsou hezky pohodlné, to bych možná i prubnul, byť mě to víc táhne k těm trailovým botám, ty mi sedí tak nějak nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, African napsal:

Paráda, tak užívejte. U nás všechno very good, i počasí už se dalo do pohody :cheers:

DSC_3347.JPG

DSC_3361.JPG

Austria camp Mondsee? Byli jsme před 14 dny.

A dali jsme si výšlap na Almkogel, je to hned vedle nalevo Drachenwandu, začíná se v St.Lorenz a bylo to prima. Místy pro nás turisty i docela náročný.

IMG_6582.JPG

IMG_6580.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pebe napsal:

Austria camp Mondsee? Byli jsme před 14 dny.

A dali jsme si výšlap na Almkogel, je to hned vedle nalevo Drachenwandu, začíná se v St.Lorenz a bylo to prima. Místy pro nás turisty i docela náročný.

Tak to jsme měli o kousek a mohli jsme si udělat minichrono sraz :cheers: Úžasná lokalita, viď? To tady mám strašně rád, Drachenwand mě fascinuje, dnes je na programu Schafberg. 

DSC_3370.JPG

DSC_3367.JPG

DSC_3372.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, pebe napsal:

je to tam krásný, to jo, ale jako cyklisti jsme to tam měli těžký 😄

Na Schafberg jsme se taky chystali, ale nebylo počasí, pořád to nahoře sedělo a byla tam mlha

a koukám, dnes zatím taky nic moc 🙂

https://schafberg.panomax.com/

V horách si nejde moc vybírat, my plánujeme odpo, a pokud to nezmizí tak zítra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, African napsal:

V horách si nejde moc vybírat, my plánujeme odpo, a pokud to nezmizí tak zítra....

jasný, já jen že tam je kamera. Přeci jen jestli pojedete mašinkou jako rodina tam i zpátky, tak to bylo tuším 100Euro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, pebe napsal:

jasný, já jen že tam je kamera. Přeci jen jestli pojedete mašinkou jako rodina tam i zpátky, tak to bylo tuším 100Euro

Tak nám to docela vyšlo, Dachstein sice vidět nebyl, ale i tak to byl dechberoucí zážitek 😎

To Prochy68: Zatím těžce rodinný výlet, ale zítra možná kluka někam vytáhnu, Drachenwand to sice ještě letos nebude, ale objevil jsem nějakou lehčí, ale parádně vzdušnou feratku jménem Katrine...tak se zítra uvidí.

DSC03889.JPG

DSC03896.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupen bágl, v CZ nedostupný, v SRN od zaplacení za 4 dny doma, poštovné 2,5 €. Eshop (sportfits.eu) jsem neznal, prodávají úplně všechno, tak jsem neměl důvěru, ale klaplo to, až jsem čuměl A navíc o litr levnější než v CZ.

Tak ještě boty, a tradá na Tilman pass:

https://www.thetrekblog.com/blog/2018/11/13/tillman-pass-nepal-langtang

IMG_20220822_115211.jpg

IMG_20220822_115332.jpg

IMG_20220822_115552.jpg

IMG_20220822_115913.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2022 v 9:54, Prochy68 napsal:

Diky, taky uzivejte! Bude nejaky horolezeni? 🙂

Tak jsme včera s klukem stihli tady tu feratku, parádní lokalita na blbnutí 👍 Ferata nebyla nikterak vzdušná, za to pro děcka docela těžká, dali jsme ji dvakrát, ale viseli jsme tam tedy jak opice. Píšou B, C, ale viděl jsem to jen na těžší C, ale krátké, takže dětem síly nedojdou. Dolů se dá pěkně Áčkem, které vede vedle. Pecka tady, já to Rakousko miluji...

https://www.bergsteigen.com/touren/klettersteig/klettersteig-brustwand-uebungsklettersteig/

IMG-20220822-WA0001.jpg

DSC_3408.JPG

DSC_3405.JPG

DSC_3402.JPG

IMG-20220822-WA0003.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...